fbpx

13.09.2016

Paleta do Czech. Transport palet do Czech.

Potrzebujesz wysłać paletę do Czech lub na Słowację? Obsługujemy palety EUR, półpalety, palety przemysłowe oraz palety przeznaczone do kontenerów. Zapewniamy najtańszy transport palet do Czech. Czyli usługę dostarczenia palety do klienta w Czechach (bądź na Słowacji). Poniżej przedstawiamy trzy sposoby wyceny tej usługi:

 1. Po pierwsze - telefonicznie.

Zadzwoń pod numer 503 866 505 i przygotuj niezbędne informacje tj. rodzaj oraz wysokość palety, kod pocztowy odbioru palety. A także kod pocztowy dostarczenia palety w Czechach bądź na Słowacji.

 1.  Po drugie - mailowo.

Napisz wiadomość na [email protected] wraz z kodem pocztowym odbioru w Polsce, kodem pocztowym dostarczenia w Czechach bądź na Słowacji oraz napisz jaki to rodzaj palety wraz z niezbędnymi wymiarami.

 1. Po trzecie - poprzez stronę www.

Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą, tylko zostaw nam niezbędnie dane, właśnie tutaj- https://transport.paxy.pl/ . Oczywiście odezwiemy się najszybciej jak to możliwe!

Zawsze wysyłamy dwie wyceny transportu paletowego do Czech bądź na Słowację. Dlatego sam zdecydujesz, która będzie wygodniejsza dla Ciebie. Czy wiesz jakie są różnice w tych wycenach? Przedstawmy je:

 1. Usługa „od drzwi do drzwi”.

Ta usługa zawiera odbiór Twojej palety z dowolnego adresu w Polsce i dostarczenie jej do klienta końcowego. Zarówno w Czechach, jak i na Słowacji.

 1. Dostarczenie palety na swój koszt do magazynu Paxy.

Ponieważ główny magazyn Paxy mieści się w Żorach (woj. Śląskie), Klient może na swój koszt dostarczyć paletę (transportem własnym, kurierem lub innym środkiem transportu). Wtedy cena usługi obejmuje tylko dostarczenie przesyłki do klienta końcowego (bez odbioru palety od klienta w Polsce).

Główne zalety naszej usługi, czyli wszystko to, co powinieneś wiedzieć.

 1. Każda nasza wycena to końcowa cena netto za usługę.

To zawsze stała cena. Ponieważ nigdy nie pobieramy dodatkowych opłat jak inne firmy kurierskie. Nigdy też nie będziesz dopłacał żadnych opłat paliwowych, drogowych itp. Cena jaką Ci podamy, to końcowa kwota netto.

 1. Gwarancja najniższej ceny na przesyłki paletowe do Czech i na Słowację.

Gwarantujemy to, że żadna inna firma nie da Ci niższej ceny za usługę transportu palety do Czech/ na Słowację. Poinformuj nas, gdyby jednak taka sytuacja miała miejsce. A my postaramy się przedstawić Ci jeszcze lepszą ofertę.

 1. Możliwość wysłania palety „za pobraniem” bez konieczności posiadania rachunku bankowego w kraju wysyłki.

Możesz wysłać swoją paletę „za pobraniem” (płatność przy odbiorze), a do tego wystarczy Ci tylko rachunek bankowy w Polsce - w złotówkach. Pobierzemy opłatę od Twojego klienta w czeskiej koronie (Czechy) bądź w euro (Słowacja), a całą wartość pobrania zwrócimy Ci na polskie konto bankowe w złotówkach. Ponieważ zawsze stosujemy aktualny kurs z Narodowego Banku Polskiego, nigdy nie będziesz nic stratny na przewalutowaniu kwoty pobrania.

 1. Ubezpieczenie w cenie palety.

Nigdy nie dopłacasz za ubezpieczenie Twojej palety, ponadto każdą paletę ubezpieczamy bezpłatnie na kwotę 80 tys. zł. Jeżeli potrzebujesz większego ubezpieczenia, powiedz nam o tym, a my zaproponujemy ubezpieczenie Twojego towaru na większą kwotę.

 1. Maksymalna waga palety.

Obsługujemy palety o maksymalnej wadze 700 kg, może posiadasz cięższą paletę i masz możliwość podzielenia jej na dwie osobne? Poinformuj nas o tym, wtedy zaproponujemy Ci za to niższą stawkę.

 1. Maksymalne rozmiary palety EUR.

Maksymalne rozmiary palety EUR wynoszą 120 cm x 80 cm x 200 cm (wysokość).

Sprawdź nas i wyceń w prosty sposób transport palety do Czech lub na Słowację.

WWW: https://transport.paxy.pl/

TEL.: 503 866 505

E-MAIL: [email protected]