fbpx
Przesyłki zagraniczne

Przesyłki zagraniczne na Węgry

Dostarczamy przesyłkę

w 48h
Przesyłki zagraniczne

Cennik przesyłek na Węgry

Podane kwoty są cenami netto i dotyczą klientów z umową. Przesyłki zawierają już koszt ubezpieczenia

Kurier

Paczka do 5 kg

5.99 EUR

26.36 PLN

Paczka do 10 kg

6.99 EUR

30.76 PLN

Paczka do 20 kg

7.99 EUR

35.16 PLN

Paczka do 30 kg

8.99 EUR

39.56 PLN

Punkt odbioru

Paczka do 5 kg

5.49 EUR

24.16 PLN

Paczka do 20 kg

6.49 EUR

28.56 PLN

Paczkomat

Paczka do 5 kg

4.99 EUR

21.96 PLN

Paczka do 20 kg

5.99 EUR

26.36 PLN

Usługa za pobraniem

+1 EUR

Pobierz cennik

Wysyłasz więcej?

Płać mniej!

Wysyłasz więcej? Płać mniej!

Podaj i wyślij do nas swoje dane kontaktowe, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
  Zwrot wartości pobrań

  Ty decydujesz gdzie będziesz je otrzymywał.

  Na rachunek bankowy

  Węgierski (FT)

  Na rachunek bankowy

  Polski (PLN)

  już po przewalutowaniu

  Dodatkowe korzyści

  przy okazji obsługi przesyłek

  na Węgry

  Lokalny magazyn

  Obsługuj zwroty swoich klientów dzięki magazynowi Paxy zlokalizowanemu na Węgrzech.

  Contact Center

  Kontaktuj się w języku węgierskim ze swoimi klientami dzięki obsłudze telefonicznej oraz mailowej.

  Rynek e-commerce na Węgrzech:

  Powierzchnia kraju

  93 026 km2

  Populacja kraju

  9,71 mln

  Waluta

  HUF

  Forint

  PKB na mieszkańca (w EUR)

  17 729 EUR

  Użytkownicy Internetu

  80%

  E-Konsumenci

  53%

  Udział e-commerce w handlu detalicznym

  23%

  Wartość rynku e-commerce

  2,55 mld EUR

  Roczny wydatek online na mieszkańca

  263 EUR

  Rynek e-commerce na Węgrzech:

  Węgierski rynek e-commerce jest w fazie dużego rozwoju. Jednak w porównaniu z wysokorozwiniętymi rynkami Europy można stwierdzić, że Węgry nadal są niebieskim oceanem sprzedaży internetowej. 

  Na Węgrzech wciąż rośnie procent gospodarstw domowych z dostępem do szybkiej sieci światłowodowej, co zwiększa przyszły potencjał rynku. 

  Firmy i przedsiębiorcy coraz częściej zauważają możliwości tego rynku, tym samym decydując o ekspansji swoich platform e-commerce na Węgry.

  Zakupy online z każdym miesiącem zyskują na coraz większej popularności wśród węgierskich konsumentów. Wiele osób dostrzega wygodę zakupów online oraz dostępność produktów zagranicznych. 

  Węgrzy, przed zrobieniem zakupów w sieci, często korzystają z wyszukiwarek internetowych do zbierania informacji, czytania opinii klientów i porównywania różnych ofert.

  Najpopularniejszymi produktami kupowanymi online na Węgrzech są:

  • Zabawki i hobby
  • Elektronika i sprzęt AGD
  • Odzież, obuwie i akcesoria modowe
  • Wyposażenie wnętrz
  • Produkty do domu i ogrodu

  Węgierski rynek e-commerce obejmuje kilka popularnych platform marketplace, na których sprzedawcy mogą wystawiać swoje produkty. Należą do nich:

  • Emag.hu
  • Alza.hu
  • Mall.hu
  • Jófogás.hu
  • Extreme Digital

  Węgrzy ostrożnie podchodzą do kwestii płatności, w głównej mierze preferują przesyłki za pobraniem. Nie mają jeszcze dużego zaufania do zautomatyzowanych serwisów płatniczych, jednak ten trend z każdym rokiem zmienia się na plus dla płatności online. 

  Gdy zdecydują się na zapłatę przez Internet, najchętniej wybierają tradycyjny przelew bankowy lub płatność kartami kredytowymi i debetowymi. Powoli pojawiają się płatności za pośrednictwem systemów płatniczych takich jak PayPal czy PayU, jednak ich popularność jest wciąż kwestią przyszłości. 

  Węgrzy najczęściej dokonują zakupów online za pomocą komputerów. Jak dotąd smartfony nie zawojowały węgierskiego rynku e-commerce.

  Chcąc dotrzeć do węgierskiego e-konsumenta warto zadbać o dobre pozycjonowanie w wyszukiwarce Google oraz widoczność w mediach społecznościowych, gdzie ponad 90% prym wiedzie Facebook. Pojawia się również komunikacja za pomocą Pinteresta i Twittera. 

  --------------------------------------------------------------------------------------------

  Paczka na Węgry - obsługa usług kurierskich z Polski

  Paxy to firma specjalizująca się w obsłudze transportu międzynarodowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i obsługujemy usługi kurierskie na terenie całej Europy. Dbamy o to, by każda realizowana przez nas przesyłka docierała sprawnie do odbiorcy i była właściwie zabezpieczona. Proponujemy współpracę z naszą firmę wszystkim przedsiębiorcom, którzy wysyłają paczki do Węgier. Poznaj naszą ofertę, zobacz, co jesteśmy w stanie zaproponować i dlaczego wysyłka z naszą firmą to dobre rozwiązanie. 

  Paczka na Węgry - usługi kurierskie dla firm z Polski

  Jeśli chcesz wysyłać paczkę do Węgier, zapraszamy do współpracy. Nasza firma posiada swoją flotę pojazdów, którymi obsługuje międzynarodowe transporty. To przez nas realizowany jest międzynarodowy przewóz, natomiast na miejscu współpracujemy z kurierami i tam dostawa realizowana jest przez lokalne firmy. W grę wchodzą firmy jak GLS, DPD, DHL czy UPS, ale także automaty paczkowe czy obsługa poczty. Możliwości są różne, dlatego klient sam może wybrać najtańszą dla siebie opcję i sprawdzić, która forma będzie dla niego najodpowiedniejsza. Poza tym może rodzić się większe zaufanie, gdy na miejscu obsługą zajmuje się znana odbiorcy docelowemu firma. 

  Przesyłki kurierskie na Węgry - czyli jak wysyłać, pakować i śledzić wysłane paczki

  Wysłanie paczki za pośrednictwem Paxy nie stanowi problemu, ponieważ nadawca ma dostępny formularz, za pośrednictwem którego może sprawnie wygenerować list przewozowy. W tym momencie, gdy będzie się nadawać paczkę, pojawi się także wycena, dlatego będzie można ocenić koszty. Następnie, gdy paczka będzie gotowa, zajmiemy się transportem z Polski do Węgier, a tam przejmie ją lokalny przewoźnik i dostarczy do odbiorcy. Dbamy o profesjonalną obsługę i sprawność, dlatego chcemy, by paczki docierały na drugi dzień roboczy. Przy tym udostępniamy klientom na naszej stronie rozwiązanie, dzięki któremu można na bieżąco śledzić, gdzie znajduje się paczka. 

  Wysyłka paczki do Węgier - jak nadać paczkę, jaka będzie cena i ile idzie paczka 

  Do skorzystania naszych usług zachęcamy także tych, którym zależy na tanim kurierze na Węgry. Dbamy o to, by cena naszych paczek była jak najlepsza. Współpracujemy w modelu B2B, dlatego możemy zapewnić, że ceny w pakietach są atrakcyjne i dlatego można wysłać paczkę na Węgry bez obaw o bardzo wysokie koszty. Obsługując tanie przesyłki do Węgier, dbamy o to, by zadbać również o wysoką jakość usług. Wielu klientów zastanawia się, jak długo idą paczki do i z Węgier i dlatego chcemy tutaj pracować nad najwyższą jakością i sprawną obsługą. Możemy zaproponować także ekspresowe przesyłki międzynarodowe, tak by kurier z Polski do Węgier dotarł już kolejnego dnia i dostawa paczki była bardzo szybka. 

  Węgry dla firm - sprawdź dodatkowe usługi jak pobranie czy ubezpieczenie

  Zdajemy sobie sprawę z dużych oczekiwań klientów, dlatego kurier do Węgier to gwarancja najwyższej jakości i sprawne załatwianie usług. U nas paczka zostanie właściwie zabezpieczona, dowiecie się, ile kosztuje paczka i będziecie mogli skorzystać z dodatkowych usług jak specjalne ubezpieczenie paczki czy możliwość skorzystania z pobrania. Środki są pobierane od klienta w jego walucie, a do polskiego nadawcy przesyłane bądź to w złotówkach, bądź na konto walutowe w zależności od wybranej opcji. Gwarantujemy więc szeroki zakres usług dodatkowych, atrakcyjne ceny i zapewniamy, że u nas zamówienie nie tylko tanie paczki, ale będziecie mieli okazję również skorzystać z profesjonalnej obsługi klienta realizowanej zarówno w języki polskim jak i węgierskim. Jeśli chcesz zlecić wysyłki na Węgry - zapraszamy do współpracy z Paxy!

  Paxy to

  Odbiór przesyłek w Twojej okolicy

  Doręczenie pod wskazany adres

  Doręczenie do punktu odbioru

  Obsługa zwrotów

  Obsługa Contact Center

  Prosta integracja API