fbpx
Przesyłki zagraniczne

Przesyłki zagraniczne w Chorwacji

Dostarczamy przesyłkę

w 48h
Przesyłki zagraniczne

Cennik przesyłek w Chorwacji

Podane kwoty są cenami netto i dotyczą klientów z umową. Przesyłki zawierają już koszt ubezpieczenia

Kurier

Paczka do 5 kg

5.99 EUR

26.36 PLN

Paczka do 15 kg

7.49 EUR

32.96 PLN

Paczka do 30 kg

8.99 EUR

39.56 PLN

Usługa za pobraniem

+1 EUR

Pobierz cennik

Wysyłasz więcej?

Płać mniej!

Wysyłasz więcej? Płać mniej!

Podaj i wyślij do nas swoje dane kontaktowe, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
  Zwrot wartości pobrań

  Ty decydujesz gdzie będziesz je otrzymywał.

  Na rachunek bankowy

  Chorwacki (HRK)

  Na rachunek bankowy

  Polski (PLN)

  już po przewalutowaniu

  Dodatkowe korzyści

  przy okazji obsługi przesyłek

  w Chorwacji

  Lokalny magazyn

  Obsługuj zwroty swoich klientów dzięki magazynowi Paxy zlokalizowanemu w Chorwacji.

  Contact Center

  Kontaktuj się w języku chorwackim ze swoimi klientami dzięki obsłudze telefonicznej oraz mailowej.

  Rynek e-commerce w Chorwacji:

  Powierzchnia kraju

  56 594 km2

  Populacja kraju

  3,899 mln

  Waluta

  EUR

  Euro

  PKB na mieszkańca (w EUR)

  16 743 EUR

  Użytkownicy Internetu

  81%

  E-Konsumenci

  70%

  Udział e-commerce w handlu detalicznym

  8%

  Wartość rynku e-commerce

  1,2 mld EUR

  Roczny wydatek online na mieszkańca

  308 EUR

  Rynek e-commerce w Chorwacji:

  Chorwacja to wciąż młody rynek e-commerce, jednak z dużym potencjałem wzrostu. Zakupów online dokonuje sporo ponad połowa społeczeństwa, a z roku na rok ta liczba wzrasta.

  Chorwaccy konsumenci podczas e-zakupów kierują się głównie ceną, jednak najbardziej zależy im na tym, aby nie zostać oszukanym. Ponad połowa kupujących sprawdza obecność certyfikatu bezpieczeństwa lub pozytywnych opinie przed zakupem dowolnego produktu w sieci. Chorwaci bardzo cenią sobie sprawdzone sklepy internetowe, w których mogą skorzystać z rabatu lojalnościowego. 

  Chorwacja posiada ponad 1200 wysp, ale tylko 47 z nich jest zamieszkałych. Mimo tak zróżnicowanego terenu, logistyka funkcjonuje tam sprawnie i bez czasowych opóźnień.

  Najczęściej kupowane produkty online w Chorwacji obejmują:

  • Modę, odzież i obuwie
  • Elektronikę i sprzęt AGD
  • Jedzenie i kosmetyki
  • Zabawki i hobby
  • Meble i wyposażenie wnętrz

  Wśród najbardziej popularnych sklepów internetowych na Chorwacji, z największym obrotem rocznym są:

  • Ekupi.hr
  • Zara.com
  • Bauhaus.hr
  • Pevex.hr
  • Sancta-domenica.hr

  Najbardziej popularne porównywarki cenowe na Chorwacji to Jeftinije.hr oraz Nabava.net.

  Częstą przeszkodą w zakupach jest brak zaufania do sklepów, a zwłaszcza do bezpieczeństwa transakcji internetowych. Dlatego przesyłki za pobraniem są bardzo popularne i wciąż najczęściej wybierane przez chorwackich konsumentów. Decydując się na płatność online, większość klientów preferuje karty kredytowe lub debetowe. Użytkowane są również płatności mobilne i cyfrowe portfele, takie jak Mobiano czy PayPal.

  Najlepszymi kanałami komunikacji z chorwackim klientem są media społecznościowe takie jak Facebook, Pinterest i Twitter. Większość użytkowników penetruje sieć internetową za pomocą urządzeń mobilnych. Do wyszukiwania informacji używają głównie przeglądarkę Google, 

  Wciąż niewielka ilość kupujących w Chorwacji nadal preferuje dostawę do punktów odbioru. Chorwaci zdecydowanie wolą dostawę pod drzwi swoich domów. Trend ten powoli zmienia kurs na automaty paczkowe, jednak ich świetlana przyszłość wciąż pozostaje kwestią kilku lat.

  --------------------------------------------------------------------------------------------

  Paczka do Chorwacji - tanie usługi kurierskie z Polski 

  Prowadząc działalność handlową związaną z obsługą klientów międzynarodowych, należy mieć na uwadze właściwą organizację przesyłek. Transport międzynarodowy wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Paxy, gdzie specjalizujemy się w obsłudze takich przesyłek. Wśród obsługiwanych przez nas krajów znajduje się między innymi Chorwacja. Zapoznaj się z naszą ofertą i zaplanuje przesyłki do Chorwacji z naszą firmą. 

  Paczka do Chorwacji - jak wysyłać i śledzić paczki z naszymi usługami kurierskimi

  Naszym celem było stworzenie warunków, w których będzie można wygodnie organizować przesyłki z Polski do Chorwacji. Kierujemy propozycje do przedsiębiorców, którzy regularnie przesyłają paczki z Polski do Chorwacji i są zainteresowani stałą współpracą. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić dobrą cenę i zaproponować profesjonalną obsługę dla każdej przesyłki. Transport międzynarodowy poszczególnych przesyłek realizujemy naszym własnym transportem. Nadawca ma więc gwarancje, że paczka dotrze do Chorwacji sprawnie i bezpiecznie. Na miejscu zaś przekazujemy ją do lokalnej firmy kurierskiej, poczty czy magazynu, gdzie zostanie dostarczona odbiorcy docelowemu. Takim model zakłada współpracę z firmami działającymi w Chorwacji, w tym takimi jak kurier GLS, DHL czy lokalnym operatorem pocztowym. 

  Przesyłki do Chorwacji - atrakcyjna cena, dodatkowe usługi jak pobranie i ubezpieczenie 

  Stale pracujemy nad atrakcyjnymi rozwiązaniami dla naszych klientów, dlatego między innymi na naszej stronie internetowej dostępny jest formularz, w którym możliwa jest sprawna wycena przesyłek. Dowiecie się tam również jak nadać paczkę do Chorwacji, jak ją zapakować i ile idzie paczka do Chorwacji. Te wszystkie informacje będą o tyle cenne, że będziecie wiedzieli czego się spodziewać po naszej usłudze. Po wygenerowaniu możecie również wydrukować list przewozowy i umieścić go na przygotowanej przesyłce. Chcąc wysłać do Chorwacji paczkę, należy ją następnie przekazać naszemu kurierowi, działamy bowiem w trybie drzwi do drzwi. 

  Wysyłka do Chorwacji - tanie i szybkie dostawy paczek z Polski

  Pracując nad naszą ofertą, dążymy do tego, by paczki były dostarczane do odbiorcy kolejnego dnia roboczego. Dążymy do tego, by stało się to standardem naszej firmy. Oprócz sprawnego i taniego kuriera możecie liczyć także na szereg dodatkowych usług. Każdy przewoźnik, z którym współpracujemy, gwarantuje także dodatkowe ubezpieczenie Twojej przesyłki. Możemy także zaproponować usługę pobrania w walucie krajowej i następnie przekazanie środków w zależności od decyzji klienta bądź to w złotówkach, bądź w krajowej walucie Chorwacji na konto walutowe. Jeśli chcesz wysłać paczkę do Chorwacji możesz również liczyć na nasze wsparcie jeśli chodzi o ewentualny zwrot z Chorwacji do Polski, gdy pojawi się taka konieczność. 

  Dlaczego warto wysyłać do Chorwacji z firmą Paxy

  Chcemy wszystkich klientów zapewnić o profesjonalnym podejściu do zleconych zadań. Nasza firma to nie tylko kurier do Chorwacji. Za naszymi usługami kryje się bowiem dużo więcej. Zapewniamy wysyłkę paczki, która będzie właściwie zabezpieczona, możemy dostarczyć kartony, zadbać o etykiety i zabezpieczenie wnętrza paczki. Do dyspozycji klientów wybierających przesyłki międzynarodowe jest również nasza dynamicznie działająca obsługa klienta. Nie musisz wychodzić z domu, by nadać swoją przesyłkę, a na każdym etapie będziesz informowany o tym, co się z nią dzieje i jaki będzie czas realizacji. Obsługa klienta działa w języku polskim i chorwackim, tak by obie strony transakcji mogły liczyć na wsparcie z naszej strony. Jeśli interesują Cię przesyłki kurierskie do Chorwacji, nie czekaj, zapoznaj się z ofertą Paxy i zdecyduj na nawiązanie współpracy!

  Paxy to

  Odbiór przesyłek w Twojej okolicy

  Doręczenie pod wskazany adres

  Doręczenie do punktu odbioru

  Obsługa zwrotów

  Obsługa Contact Center

  Prosta integracja API