fbpx
Przesyłki zagraniczne

Przesyłki zagraniczne na Słowację

Dostarczamy przesyłkę

w 24h
Przesyłki zagraniczne

Cennik przesyłek na Słowację

Podane kwoty są cenami netto i dotyczą klientów z umową. Przesyłki zawierają już koszt ubezpieczenia

Kurier

Paczka do 5 kg

4.49 EUR

19.76 PLN

Paczka do 15 kg

5.69 EUR

25.04 PLN

Paczka do 30 kg

5.99 EUR

26.37 PLN

Paczka do 40 kg

8.99 EUR

39.56 PLN

Paczka do 50 kg

12.99 EUR

57.16 PLN

Punkt odbioru

Paczka do 5 kg

3.89 EUR

17.12 PLN

Paczkomat

Paczka do 5 kg

3.69 EUR

16.24 PLN

Usługa za pobraniem

+1 EUR

Pobierz cennik

Wysyłasz więcej?

Płać mniej!

Wysyłasz więcej? Płać mniej!

Podaj i wyślij do nas swoje dane kontaktowe, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
  Zwrot wartości pobrań

  Ty decydujesz gdzie będziesz je otrzymywał.

  Na rachunek bankowy

  Słowacki (EUR)

  Na rachunek bankowy

  Polski (PLN)

  już po przewalutowaniu

  Dodatkowe korzyści

  przy okazji obsługi przesyłek

  na Słowację

  Lokalny magazyn

  Obsługuj zwroty swoich klientów dzięki magazynowi Paxy zlokalizowanemu na Słowacji.

  Contact Center

  Kontaktuj się w języku słowackim ze swoimi klientami dzięki obsłudze telefonicznej oraz mailowej.

  Rynek e-commerce na Słowacji:

  Powierzchnia kraju

  49 035 km2

  Populacja kraju

  5,447 mln

  Waluta

  EUR

  Euro

  PKB na mieszkańca (w EUR)

  20 251 EUR

  Użytkownicy Internetu

  85%

  E-Konsumenci

  59%

  Udział e-commerce w handlu detalicznym

  7%

  Wartość rynku e-commerce

  2,1 mld EUR

  Roczny wydatek online na mieszkańca

  441 EUR

  Rynek e-commerce na Słowacji:

  Rynek e-commerce na Słowacji stale rośnie. Chociaż nie jest jeszcze wysoko rozwinięty, odnotowuje ciągły wzrost liczby konsumentów, którzy korzystają z zakupów online. W ciągu ostatnich lat wiele firm i przedsiębiorców rozpoczęło działalność e-commerce na Słowacji, a liczba sklepów internetowych wciąż wzrasta.

  Warto podkreślić, że rynek słowacki jest mocno powiązany z rynkiem czeskim. Poza tożsamo brzmiącymi językami, znajdziemy wiele innych podobieństw między tymi krajami. Słowacy często i chętnie korzystają z e-zakupów w czeskich sklepach internetowych i podobnie jak sąsiedzi lubią korzystać z funkcji porównywania cen. 

  Zakupy online stają się coraz popularniejsze wśród słowackich konsumentów. Wiele osób korzysta z internetu do wyszukiwania informacji o produktach, cenach i promocjach. Słowacy preferują wygodę zakupów online, szczególnie jeśli chodzi o produkty codziennego użytku.

  Najczęściej kupowanymi produktami online na Słowacji są:

  • Moda, odzież i obuwie
  • Kosmetyki i produkty do pielęgnacji
  • Elektronika i sprzęt AGD
  • Zabawki i hobby
  • Żywność i produkty spożywcze
  • Meble i wyposażenie domu

  Popularne marketplace'y:

  • Hej.sk
  • Mall.sk
  • Alza.sk
  • Nay.sk
  • Zľavomat.sk

  Przesyłki za pobraniem na Słowacji wciąż dominują rynek sprzedaży internetowej. Lekką zmianę na plus dla płatności online zanotowano w czasie pandemii, jednak mimo to nadal gotówka przeważa nad resztą form płatności. 

   Decydując się na zapłatę internetową, Słowacy najczęściej wybierają:

  • Płatności kartami kredytowymi i debetowymi
  • Przelewy bankowe
  • Płatności za pośrednictwem systemów płatności elektronicznych, takich jak GoPay, PayPal, PayU czy Comgate.

  Słowacy zakupów online dokonują najczęściej za pomocą smartfona. Bardzo mocno sugerują się opiniami klientów i nie lubią długo czekać na swój towar. Nie mają również zaufania do sklepów, w których często zdarzają się braki magazynowe. 

  Na Słowacji najbardziej popularnymi kanałami dotarcia do klienta końcowego są: media społecznościowe, takie jak Facebook, Instagram czy YouTube. Coraz większą popularnością cieszy się również Pinterest i TikTok. Zwracają również uwagę na obecność danej marki w porównywarkach cenowych. 

  --------------------------------------------------------------------------------------------

  Paczka na Słowację - wybierz profesjonalne i tanie usługi kurierskie

  Usługi kurierskie wymagają staranności i właściwego przygotowania. Jeśli w grę wchodzi transport międzynarodowy, staje się to szczególnie ważne. Nasza firma specjalizuje się w obsłudze transportu międzynarodowego, realizując przesyłki do różnych krajów w Europie. Wśród nich znajduje się również Słowacja, cel wielu naszych transportów. Jeśli potrzebujesz firmy kurierskiej, która będzie obsługiwała Twoje przesyłki na Słowację i zagwarantuje dobre ceny zapraszamy do współpracy z Paxy. Zapewniamy profesjonalne usługi dla przedsiębiorców, którzy potrzebują sprawnie wysłać paczkę do Słowacji. 

  Paczka na Słowację - zapoznaj się z naszymi usługami kurierskimi

  Firma Paxy specjalizuje się w organizacji transportu międzynarodowego. Każda przesyłka to dla nas wyzwanie, dlatego dbamy o to, by paczka była właściwie zabezpieczona i szybko oraz tanio dotarła do adresata. Z naszą pomocą stanie się to łatwiejsze, a Wy będziecie w pełni zadowoleni z zaproponowanych usług. Wypracowany model biznesowy zakłada transport, w ramach którego odbieramy paczkę od firmy w Polsce i dostarczamy ją na Słowację. W kraju docelowym współpracujemy z różnymi przewoźnikami, którzy mają charakter lokalny i to oni bezpośrednio dostarczają paczkę do odbiorcy. Nadawca przekazuje paczkę do Paxy, zaś odbiorca otrzymuje ją od znanego sobie kuriera. Mamy podpisane umowy z największymi operatorami jak GLS, DPD, UPS, DHL, jak i z mniejszymi firmami kurierskimi, które działają na Słowacji.

  Gdzie znajduje się paczka, czyli jak sprawdzić ile idzie paczka na Słowację

  Dbamy o sprawną organizację pracy, dlatego paczka może być dostarczona do odbiorcy już w kolejnym dniu roboczym. Już na etapie składania zlecenia dostaniecie informację o planowanej dostawie. Dodatkowo za pośrednictwem strony internetowej można sprawdzać, gdzie paczka sie znajduje. 

  Paczka do Słowacji - wysyłanie, śledzenie, obsługa pobrania, ile kosztuje paczka

  Każda przesyłka, która przekazywana jest do naszej firmy, podlega starannej obsłudze przez naszą flotę pojazdów. U nas w każdym momencie możesz sprawdzić, gdzie znajduje się paczka, otrzymać powiadomienie o dostarczeniu czy skorzystać z usługi pobrania. Dla wygody obu stron transakcji pobranie następuje w walucie odbiorcy, w przypadku Słowacji będzie to Euro, zaś do Państwa przekazywane jest w zależności od wybranej opcji, albo w złotówkach po przewalutowaniu, bądź na wskazane przez Was konto bankowe.

  Dodatkowe ubezpieczenie wysyłki na Słowację

  U nas możecie liczyć na sprawną obsługę, ekspresowe wysyłki i gwarancję, że paczka zostanie bezpiecznie dostarczona pod dowolny adres. Zapewniamy w tym celu dodatkowe ubezpieczenie każdej przesyłki, dlatego macie gwarancje, że transport jest bezpieczny i nic nie grozi wysyłanym przedmiotom.

  Jak wysłać paczkę na Słowację? 

  Wysyłka paczki z naszą firmą staje się bezproblemowa. Wystarczy wykorzystać dostępny u nas formularz zamówienia, wygenerować list przewozowy i odpowiednio zapakować przesyłkę zabezpieczając ją np. folią bąbelkową. Następnie wystarczy przekazać paczkę do naszego kuriera, a resztą zajmiemy się my. 

  Profesjonalna obsługa klienta - tani kurier na Słowację i sprawna wysyłka paczek

  Na naszej stronie jest przygotowany formularz, dzięki któremu będzie możliwa wycena przesyłki. Niezależnie czy wybierając kierunek południowego sąsiada, wysyłacie paczkę do Bratysławy, czy Koszyc, czy małej miejscowości zawsze zadbamy o profesjonalną obsługę i sprawne dostarczenie paczki z Polski na Słowację. W Paxy jesteśmy do waszej dyspozycji, dlatego nie tylko możecie liczyć na tanie przesyłki kurierskie, sprawne nadanie paczki na Słowację, ale również pełne wsparcie ze strony naszych pracowników.

  Jak zapakować przesyłki do Słowacji - skontaktuj się z naszymi pracownikami

  Wszystkim klientom gwarantujemy obsługę klienta w języku polskim i języku ojczystym kraju, do którego przesyłka jest kierowana. Dzięki temu w każdym momencie można sprawdzić na naszej stronie internetowej, gdzie jest paczka, dowiedzieć się od konsultanta ile kosztuje paczka. Jeśli więc interesuje Cię profesjonalna obsługa przesyłek międzynarodowych, zapraszamy do współpracy!

  Paxy to

  Odbiór przesyłek w Twojej okolicy

  Doręczenie pod wskazany adres

  Doręczenie do punktu odbioru

  Obsługa zwrotów

  Obsługa Contact Center

  Prosta integracja API