fbpx
Przesyłki zagraniczne

Przesyłki zagraniczne do Słowenii

Dostarczamy przesyłkę

w 48h
Przesyłki zagraniczne

Cennik przesyłek do Słowenii

Podane kwoty są cenami netto i dotyczą klientów z umową. Przesyłki zawierają już koszt ubezpieczenia

Kurier

Paczka do 5 kg

5.99 EUR

26.36 PLN

Paczka do 10 kg

6.99 EUR

30.76 PLN

Paczka do 15 kg

7.99 EUR

35.16 PLN

Paczka do 20 kg

8.99 EUR

39.56 PLN

Paczka do 30 kg

10.99 EUR

48.36 PLN

Usługa za pobraniem

+1 EUR

Pobierz cennik

Wysyłasz więcej?

Płać mniej!

Wysyłasz więcej? Płać mniej!

Podaj i wyślij do nas swoje dane kontaktowe, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
  Zwrot wartości pobrań

  Ty decydujesz gdzie będziesz je otrzymywał.

  Na rachunek bankowy

  Polski (EUR)

  Na rachunek bankowy

  Polski (PLN)

  już po przewalutowaniu

  Dodatkowe korzyści

  przy okazji obsługi przesyłek

  do Słowenii

  Lokalny magazyn

  Obsługuj zwroty swoich klientów dzięki magazynowi Paxy zlokalizowanemu w Słowenii.

  Contact Center

  Niestety obecnie nie prowadzimy obsługi telefonicznej i mailowej w Słowenii.

  Rynek e-commerce w Słowenii:

  Powierzchnia kraju

  20 273 km2

  Populacja kraju

  2,108 mln

  Waluta

  EUR

  Euro

  PKB na mieszkańca (w EUR)

  27 729 EUR

  Użytkownicy Internetu

  89%

  E-Konsumenci

  63%

  Udział e-commerce w handlu detalicznym

  10%

  Wartość rynku e-commerce

  902 mln EUR

  Roczny wydatek online na mieszkańca

  428 EUR

  Rynek e-commerce w Słowenii:

  Słowenia jest najbardziej rozwiniętym gospodarczo krajem na Bałkanach i jednym z najbardziej rozwiniętych w Europie Środkowo-Wschodniej.

  E-commerce w Słowenii jest na średnio dojrzałym poziomie i wciąż można zauważyć duży wzrost sprzedaży online. Jest to jeden z najmniejszych krajów Europy o stabilnym rynku i dużej świadomości konsumenckiej.

  Słoweńcy cenią sobie lokalne sklepy internetowe z dobrą obsługą telefoniczną. Statystycznie dobrze znają język angielski, niemniej zdecydowanie wolą rozmawiać w swoim języku ojczystym. 

  Za konieczność uważają lokalny adres do zwrotu zakupionego towaru, jednocześnie bardzo mocno zwracając uwagę na warunki zwrotów oraz reklamacji.

  Kupujący online w Słowenii kierują się głównie prostotą i szybkością. Nie lubią tracić czasu na nieintuicyjne serwisy handlowe i nieczytelne procedury zakupowe.

  Najczęściej kupowane produkty online w Słowenii obejmują:

  • modę, odzież i obuwie
  • zabawki i hobby
  • elektronikę i media
  • meble i AGD
  • żywność i kosmetyki

  Lista najbardziej popularnych marketplace'ów w Słowenii obejmuje:

  • Mimovrste.com
  • Merkur.si
  • Bullionbypost.eu
  • Bigbang.si
  • Enaa.com
  • Mercator.si

  Najpopularniejszy portal ogłoszeniowy w Słowenii to Bolha.com, a najczęściej użytkowane porównywarki cenowe to Nakupovanje.net i Ceneje.si.

  Płatność gotówką za pobraniem wciąż jest bardzo chętnie wybieraną formą płatności przez Słoweńców i stanowi niespełna połowę transakcji zakupowych online. 

  Spośród płatności elektronicznych najchętniej wybierają karty przedpłacone, debetowe i kredytowe oraz e-portfele. Coraz częściej użytkowana jest również płatność systemem płatności błyskawicznej FLIK, czyli słoweński odpowiednik polskiego BLIK-a. Oprócz tego popularne są również lokalne systemy płatności, takie jak "Skrill" czy "PayPal". Przelewy bankowe są również powszechnie stosowane jako forma płatności online.

  Najbardziej popularne kanały dotarcia do odbiorcy końcowego w Słowenii obejmują działania na portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Pinterest i Twitter. Firmy często korzystają również z e-mail marketingu oraz reklam w wyszukiwarce Google, która jest dominującą przeglądarką sieci na Słowenii. Influencer marketing również zyskuje na coraz większej popularności wśród słoweńskich użytkowników internetu.

  --------------------------------------------------------------------------------------------

  Paczka do Słowenii - tanie i sprawne usługi kurierskie!

  Paxy - tanie paczki do Słowenii są możliwe, wystarczy, że wybierzesz naszą firmę i zapewnisz swojemu przedsiębiorstwu profesjonalną obsługę międzynarodowych przesyłek. Z nami wysyłka paczek do klientów w całej Europie nie stanowi problemu. Oferta dostosowana jest do potrzeb każdego z naszych klientów, jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby i oczekiwania, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Wystarczy sprawdzić i skorzystać z naszego doświadczenia, by już nigdy nie martwić się, czy przesyłki trafiły w dobre ręce i bezpiecznie dotrą do adresata. 

  Paczka do Słowenii - jak wysyłać, sprawdzić i śledzić przesyłki międzynarodowe z ofertą firmy kurierskiej Paxy 

  Na naszej stronie internetowej znajdziecie komplet informacji na temat świadczonych usług, dzięki czemu możecie zobaczyć, jak wygląda u nas wysyłka do Słowenii. Na stronie możliwe jest nawiązanie współpracy i nadanie paczki, a także wycena poszczególnych usług. Mamy swoją rozbudowaną flotę pojazdów, dlatego paczki są dostarczane na drugi dzień roboczy, a dostawa lokalnie jest realizowana przez działających w Słowenii operatorów. Paxy samodzielnie zajmuje się, tym by dostarczyć paczki z Polski do Słowenii. Zawsze jednak nadawca ma gwarancje, że jego paczka trafi w dobre ręce i współpracujący przewoźnik właściwie się nią zajmie. Możliwe są również usługi ekspresowe, gdzie czas dostawy jest dodatkowo ograniczony. Po waszej stronie nie zostanie nic innego, jak dobrze zapakować paczkę i oddać ją naszemu kurierowi, a potem tylko śledzić jak realizowana jest usługa i ile idzie paczka do Słowenii. 

  Ile idzie paczka do Słowenii i jaka będzie cena wysyłki? 

  Firmy, które wysyłają paczki do i z Słowenii liczą przede wszystkim na sprawną, szybką dostawę i dobrą cenę. Dlatego w przypadku Paxy możecie liczyć na tanie przesyłki kurierskie. Sprawna współpraca B2B pozwala nam stworzyć dla klientów rozwiązania, dzięki którym można wysłać paczkę do Słowenii bez obaw o bardzo wysokie koszty. To właśnie wynik biznesowej współpracy i nawiązanie jej z założeniem wysyłania wielu paczek. Jeśli w innej firmie długo idzie paczka do Słowenii u nas, będziecie mogli liczyć na sprawną obsługę i ograniczenie czasu. Jeśli do tego dojdzie tani kurier, a więc połączenie solidności z dobrą ceną okaże się, że nie ma dla Was lepszej opcji niż firma Paxy i jej usługi. 

  Wysyłka paczek kurierskich do Słowenii - jak długo idzie paczka i jakie dodatkowe usługi można otrzymać? 

  Współpraca z Paxy to szansa na to, by koszt paczki do Słowenii nie był wysoki, ale jednocześnie, by nadanie przesyłki było wygodne, a ona bezpiecznie dotarła do klienta. Dlatego w przypadku tych usług kurierskich do Słowenii klienci mogą również liczyć na dodatkowe ubezpieczenie dla paczek zagranicznych. To istotna kwestia, by wiedzieć, że w trakcie transportu nic się nie wydarzy, a nawet jeśli się tak stanie, to paczka będzie ubezpieczona. Dlatego w przypadku Paxy można liczyć na szybkie i bezpieczne usługi, gdzie przesyłki z Polski będą realizowane przez doświadczonego operatora, dbającego o obsługę na najwyższym poziomie. Czas doręczenia paczki do Słowenii będzie ograniczony, a działanie w systemie drzwi do drzwi sprawi, że klienci będą mogli liczyć na najwyższy komfort świadczonych usług. 

  Wybierz Paxy i tanio wysyłaj paczkę do Słowenii

  Podsumowując zamawianie kuriera w Paxy jest w pełni komfortowe, a Twoja przesyłka będzie w dobrych rękach. Jeśli potrzebujesz wysyłać paczki do Słowenii możesz bez obaw wybierać firmę Paxy i korzystać ze świadczonych usług. Dostarczymy Twoje paczki sprawnie, zadbamy o bezpieczeństwo, a zamawiający klienci będą zadowoleni z tego jak zostali obsłużeni. 

  Paxy to

  Odbiór przesyłek w Twojej okolicy

  Doręczenie pod wskazany adres

  Doręczenie do punktu odbioru

  Obsługa zwrotów

  Obsługa Contact Center

  Prosta integracja API