fbpx
Przesyłki zagraniczne

Przesyłki zagraniczne do Czech

Dostarczamy przesyłkę

w 24h
Przesyłki zagraniczne

Cennik przesyłek do Czech

Podane kwoty są cenami netto i dotyczą klientów z umową. Przesyłki zawierają już koszt ubezpieczenia

Kurier

Paczka do 5 kg

94.00 CZK

16.92 PLN

Paczka do 30 kg

119.00 CZK

21.42 PLN

Paczka do 40 kg

129.00 CZK

23.22 PLN

Paczka do 50 kg

199.00 CZK

35.82 PLN

Usługa za pobraniem

+30 CZK

Punkt odbioru

Paczka do 5 kg

89.00 CZK

16.02 PLN

Paczka do 20 kg

114.00 CZK

20.52 PLN

Usługa za pobraniem

+20 CZK

Pobierz cennik

Wysyłasz więcej?

Płać mniej!

Wysyłasz więcej? Płać mniej!

Podaj i wyślij do nas swoje dane kontaktowe, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
  Zwrot wartości pobrań

  Ty decydujesz gdzie będziesz je otrzymywał.

  Na rachunek bankowy

  Czeski (CZK)

  Na rachunek bankowy

  Polski (PLN)

  już po przewalutowaniu

  Dodatkowe korzyści

  przy okazji obsługi przesyłek

  do Czech

  Lokalny magazyn

  Obsługuj zwroty swoich klientów dzięki magazynowi Paxy zlokalizowanemu w Czechach.

  Contact Center

  Kontaktuj się w języku czeskim ze swoimi klientami dzięki obsłudze telefonicznej oraz mailowej.

  Rynek e-commerce w Czechach:

  Powierzchnia kraju

  78 866 km2

  Populacja kraju

  10,51 mln

  Waluta

  CZK

  Korona Czeska

  PKB na mieszkańca (w EUR)

  25 391 EUR

  Użytkownicy Internetu

  88%

  E-Konsumenci

  75%

  Udział e-commerce w handlu detalicznym

  15%

  Wartość rynku e-commerce

  198 mld CZK

  (7,7 mld EUR)

  Roczny wydatek online na mieszkańca

  733 EUR

  Rynek e-commerce w Czechach:

  Rynek e-commerce w Czechach rozwija się bardzo dynamicznie, choć w porównaniu z wysokorozwiniętymi krajami europejskimi, jest jeszcze względnie dojrzały.

  Czeski rynek e-commerce nadal znajduje się w tendencji wzrostowej. Roczny przyrost sprzedaży online jest na poziomie około 16%, co daje mu status wciąż rozwijającego rynku sprzedaży internetowej.

  Na 1000 czeskich obywateli przypada aż 5 sklepów internetowych. To europejski rekord.

  Coraz więcej Czechów korzysta z zakupów online, głównie ze względu na wygodę, większy wybór produktów oraz ich dostępność 24/7, atrakcyjne ceny i możliwość ich porównywania.

  Według statystyk, największy wzrost w sektorze e-commerce obserwuje się w branży odzieżowej, elektroniki użytkowej oraz artykułów domowych.

  Popularne zwyczaje zakupowe obejmują regularne korzystanie z porównywarek cenowych, czytanie opinii klientów oraz poszukiwanie promocji i rabatów.

  Większość Czechów dokonuje zakupów online za pomocą komputerów stacjonarnych, ale wzrasta również liczba transakcji dokonywanych za pomocą smartfonów.

  Najczęściej kupowane produkty online to:

  • Elektronika użytkowa, w tym telewizory, smartfony, komputery i sprzęt AGD, jest jednym z najpopularniejszych segmentów zakupów online.
  • Odzież, obuwie i akcesoria modowe również cieszą się dużym popytem w sektorze e-commerce.
  • Artykuły spożywcze, w tym żywność, napoje i kosmetyki, zyskują na popularności, choć wciąż stanowią mniejszą część rynku.

  Na rynku czeskim popularne platformy marketplace to:

  • Mall.cz
  • Slevomat.cz
  • Zboží.cz
  • Allegro.cz
  • Alza.cz

  Czesi chętnie korzystają z porównywarek cenowych takich jak Heureka.cz czy Sklik.cz.

  W Czechach przesyłki za pobraniem są nadal stosowane, ale ich popularność powoli maleje na rzecz innych form płatności online, takich jak karta kredytowa czy konto bankowe. Czesi chętnie korzystają również z systemów płatniczych takich jak PayU, PayPal, PaySec czy Google Pay.

  Najczęstsze formy dotarcia do klienta końcowego online to wyszukiwarki internetowe, porównywaki cenowe oraz social media w tym: Facebook, Instagram, Linkedin, Pinterest czy Twitter, które mocno przyczyniają się w dziedzinie promocji i budowania zaangażowania wśród czeskiej publiczności.

  --------------------------------------------------------------------------------------------

  Paczka do Czech - tanie usługi kurierskie z Polski - czyli jak tanio wysłać przesyłkę kurierską do Czech

  Chcąc wysłać paczkę międzynarodową, trzeba będzie zadbać o odpowiednie przygotowanie takiej przesyłki i wybranie operatora, który będzie odpowiadał za taką usługę i zagwarantuje jej realizację na wysokim poziomie. Obecnie firma Paxy specjalizuje się w transporcie międzynarodowym i obsługuje przesyłki w całej Europie. Wśród tych krajów, do których również dociera znajdują się Czechy. To świetne rozwiązanie dla firm, które wysyłają paczki do Czech i liczą na profesjonalną obsługę przesyłek. Współpraca b2b to podstawa działalności Paxy, dlatego firmy, które sprzedają produkty do Czech i wysyłające duże ilości paczek mogą liczyć na profesjonalne propozycje i będą mogli skorzystać z usług w dobrej cenie. 

  Paczka do Czech - czyli jak w dobrej cenie wysłać paczkę kurierską do Czech z Polski

  Kurier do Czech proponowany przez firmę Paxy to oferta skierowana do najbardziej wymagających klientów, którym zależy na ekspresowej dostawie przesyłek. Firma zapewnia ich transport w jeden dzień roboczy i jest w stanie przy tym oferować także bardzo dobrą cenę usług. Dlatego warto sprawdzić przygotowane propozycje i zamówić kuriera za pośrednictwem Paxy. Firma zapewnia usługi dopracowane, ma swoją flotę pojazdów, dlatego każdy nadawca paczki za pośrednictwem tej firmy otrzyma usługę na najwyższym poziomie. Na każdym etapie będzie można śledzić paczkę, dlatego będzie wiadomo co się z nią dzieje. Dodatkowo na starcie możliwa będzie wycena, dzięki uzupełnionemu formularzowi, który znajduje się na stronie internetowej. Warto to wszystko mieć na uwadze, gdy planowana będzie wysyłka paczek z Polski do Czech. 

  Tani kurier do Czech - jak sprawnie wysyłać i śledzić przesyłaną paczkę 

  Warto również podkreślić, że po transporcie międzynarodowym, paczka trafia w ręce lokalnych kurierów, którzy dostarczają ją do odbiorcy. W tym modelu firma współpracuje między innymi z UPS, DPD, GLS, dzięki czemu adresat dostaje paczkę od znanego mu przewoźnika. Taki model sprawia, że wysyłka do Czech przebiega sprawnie, dlatego warto mieć to na uwadze i zapoznać się z tym również na naszej stronie internetowej. 

  Wysyłka do Czech - jak sprawdzić najniższy koszt i otrzymać wycenę usługi kurierskiej? 

  Na naszej stronie internetowej będziecie mogli znaleźć wszystkie informacje o proponowanej formie współpracy. Tam dowiecie się jak wysłać paczkę do Czech, na co zwrócić uwagę przy nadaniu paczki i jaki karton wysłać, jaka będzie cena paczki i czy trzeba samodzielnie drukować list przewozowy. Wszystkie informacje sprawią, że nadanie stanie się łatwiejsze. Proponujemy nadać paczkę do Czech za naszym pośrednictwem, ponieważ to szansa na tanie przesyłki kurierskie. Od lat się tym zajmiemy i gwarantujemy tanie paczki dla wszystkich, którzy na stałe z nami współpracują. Dodatkowo model Drzwi do drzwi świetnie się sprawdza i klienci są z niego zadowoleni. Zachęcamy, by poznać nasze przesyłki międzynarodowe do Republiki Czeskiej. Jesteśmy przekonani, że Paxy spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów w ramach swoich usług, a każda paczka zostanie bezpiecznie doręczona w możliwie najkrótszym czasie dostawy. 

  Jak wysłać paczkę do Czech, ile idzie paczka i czy wysyłka paczek wiąże się z ubezpieczeniem?

  Klienci, którzy decydują się na wysyłkę paczek do Czech z Paxy mogą liczyć na profesjonalną ofertę. Nasza firma kurierska dba o właściwie zabezpieczenie zawartości przesyłki, dlatego w ramach kosztu wysyłki dbamy o ubezpieczenie Twojej paczki. Zachęcamy, by z tego skorzystać i bez wychodzenia z domu właściwie zadbać o swoją przesyłkę. Z nami będzie to możliwe. W ramach swoich usług nie tylko działamy najtaniej jeśli chodzi o przewóz paczek, ale również uzupełniamy usługi np. o obsługę klienta w języku czeskimi i polskim, by obie strony mogły swobodnie się z nami skontaktować. Tym samym dowiesz się, co dzieje się z Twoją przesyłką i kiedy będzie zrealizowana, albo jaka jest cena paczki do Czech. Obsługujemy nie tylko tanie paczki do Czech, ale działamy także jako kurier z Czech do Polski w ramach zwrotów paczek, które także przejmujemy. Jeśli więc zaliczy Ci na najtańszych przesyłkach do Pragi i innych miast w Czechach zapraszamy do Współpracy z Paxy. Zadbamy o sprawne dostarczenie paczki do Twojego klienta!

  Paxy to

  Odbiór przesyłek w Twojej okolicy

  Doręczenie pod wskazany adres

  Doręczenie do punktu odbioru

  Obsługa zwrotów

  Obsługa Contact Center

  Prosta integracja API