fbpx
Przesyłki zagraniczne

Przesyłki zagraniczne do Niemiec

Dostarczamy przesyłkę

w 48h
Przesyłki zagraniczne

Cennik przesyłek do Niemiec

Podane kwoty są cenami netto i dotyczą klientów z umową. Przesyłki zawierają już koszt ubezpieczenia

Kurier

Paczka do 1 kg

5.49 EUR

24.16 PLN

Paczka do 2 kg

5.89 EUR

25.92 PLN

Paczka do 5 kg

6.49 EUR

28.56 PLN

Paczka do 10 kg

7.99 EUR

35.16 PLN

Paczka do 20 kg

10.99 EUR

48.36 PLN

Paczka do 30 kg

14.99 EUR

65.96 PLN

Punkt odbioru

Paczkomat

Paczka do 1 kg

4.99 EUR

21.96 PLN

Paczka do 2 kg

5.39 EUR

23.72 PLN

Paczka do 5 kg

5.99 EUR

26.36 PLN

Paczka do 10 kg

7.49 EUR

32.96 PLN

Paczka do 20 kg

10.49 EUR

46.16 PLN

Paczka do 30 kg

14.49 EUR

63.76 PLN

Usługa za pobraniem

+5 EUR

Pobierz cennik

Wysyłasz więcej?

Płać mniej!

Wysyłasz więcej? Płać mniej!

Podaj i wyślij do nas swoje dane kontaktowe, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
  Zwrot wartości pobrań

  Ty decydujesz gdzie będziesz je otrzymywał.

  Na rachunek bankowy

  Polski (EUR)

  Na rachunek bankowy

  Polski (PLN)

  już po przewalutowaniu

  Dodatkowe korzyści

  przy okazji obsługi przesyłek

  do Niemiec

  Lokalny magazyn

  Obsługuj zwroty swoich klientów dzięki magazynowi Paxy zlokalizowanemu w Niemczech.

  Contact Center

  Kontaktuj się w języku niemieckim ze swoimi klientami dzięki obsłudze telefonicznej oraz mailowej.

  Rynek e-commerce w Niemczech:

  Powierzchnia kraju

  357 588 km2

  Populacja kraju

  83,2 mln

  Waluta

  EUR

  Euro

  PKB na mieszkańca (w EUR)

  48 473 EUR

  Użytkownicy Internetu

  94%

  E-Konsumenci

  83%

  Udział e-commerce w handlu detalicznym

  14%

  Wartość rynku e-commerce

  111 mld EUR

  Roczny wydatek online na mieszkańca

  1334 EUR

  Rynek e-commerce w Niemczech:

  E-commerce w Niemczech ma duże znaczenie i odgrywa istotną rolę w gospodarce kraju. Niemcy są jednym z największych rynków e-commerce w Europie i posiadają rozwiniętą infrastrukturę handlu elektronicznego. Dla polskich e-sprzedawców, chcących zbudować biznes online na skalę międzynarodową, jest to jednej z najpopularniejszych kierunków rozwoju.

  Rynek niemiecki jest niezwykle atrakcyjny z punktu widzenia sprzedaży internetowej. Niemcy są czwartą największą gospodarką na świecie, co daje mu bardzo mocną pozycję handlową. Niemieccy konsumenci kupują dużo i często, a dla większości z nich zakupy internetową są już zwykła codziennością. 

  Niemiecki rynek e-commerce jest dojrzały i bardzo ugruntowany, a jednocześnie wciąż chłonny ze względu na niższe ceny produktów zagranicznych. Niemcy mają  wysoką świadomość zakupów online i równie wysokie wymagania. Jakość ma dla nich ogromne znaczenie, na równi rzetelnością sklepu. 

  Niemieccy kupujący lubię korzystać z dobrodziejstw e-handlu i robią to jednocześnie chętnie i regularnie. Niespełna połowa e-konsumentów w Niemczech wkłada produkty do wirtualnych koszyków i składa zamówienia dosłownie co tydzień. Niemcy zdecydowanie preferują dostawy do domu i na ten moment stosunkowo rzadko korzystają z automatów paczkowych.

  W Niemczech najczęściej kupowane produkty online to:

  • moda, odzież i obuwie
  • leki i produkty lecznicze
  • elektronika
  • książki i media
  • sprzęt sportowy
  • kosmetyki
  • meble

  W Niemczech istnieje wiele popularnych platform marketplace'owych, takich jak:

  • Amazon.de
  • eBay.de
  • Zalando.de
  • Otto.de. 

  Warto zaznaczyć, że Amazon.de jest największym i najpopularniejszym marketplace'em w Niemczech.

  Przesyłki za pobraniem, czyli płatność przy odbiorze towaru, nie są zbyt popularne w Niemczech. Większość transakcji online odbywa się za pośrednictwem płatności online. 

  W Niemczech dominującymi formami płatności online są przelewy bankowe i karty kredytowe. Przelewy tradycyjne, takie jak Sofortüberweisung, cieszą się dużą popularnością. Płatności mobilne, takie jak PayPal, Google Pay czy Apple Pay, zyskują również na wartości. 

  W Niemczech popularne kanały marketingu online to przede wszystkim wyszukiwarki internetowe, takie jak Google, oraz social media, takie jak Facebook czy Instagram. Firmy często korzystają z reklam displayowych, kampanii e-mail marketingowych i influencer marketingu.

  --------------------------------------------------------------------------------------------

  Paczka do Niemiec - firma kurierska z Polski i łatwe nadawanie i szybkie doręczenia 

  Wymiana handlowa między Polską a Niemcami jest bardzo duża, dlatego nie powinno być zaskoczenia, że także wysyłka paczek do Niemiec jest na wysokim poziomie. Zainteresowanie tanimi usługami kurierskimi, dzięki którym będzie można, wysłać paczki do naszych zachodnich sąsiadów jest bardzo duże. Pojawiają się pytania o to, ile może kosztować obsługa takich paczek, jakie są koszty wysyłki i jaką firmę wybrać, by zapewnić sobie wysyłanie paczek z profesjonalną obsługą. My chcemy zaproponować nasze przesyłki międzynarodowe z Polski do Niemiec. Jako Paxy działamy na rynku od lat, obsługujemy przesyłki do wielu krajów w Europie, w tym również transporty paczek do i z Niemiec. 

  Paczka do Niemiec - wysłanie i śledzenie paczek z Polski do Niemiec z doświadczoną firmą kurierską

  Kurier do Niemiec - pod tym hasłem znaleźć można wiele firm obsługujących transporty na Zachód. W końcu to niezwykle popularny kierunek i operatorzy pocztowi również go doceniają. Jednak to nasza firma działa nieco inaczej, ponieważ proponujemy usługę, w której wysyłka do Niemiec będzie miała niejako dwa etapy. Transport międzynarodowy będziemy realizować naszą flotą pojazdów. Jednak już w Niemczech paczka, którą przekazał nam nadawca, znajdzie się w rękach lokalnego operatora pocztowego albo firmy kurierskiej, która będzie odpowiadać za jej dostarczenie do odbiorcy docelowego. Współpracujemy z takimi firmami jak GLS, DHL, DPD czy UPS, dlatego mamy pewność, że usługa będzie wykonana na wysokim poziomie, a odbiorca będzie mógł otrzymać paczkę od sprawdzonej i działającej na wysokim poziomie firmy. Wybierając taki model działania, optymalizujemy koszty i możemy dotrzeć z paczką już kolejnego dnia roboczego, co sprawia, że gwarantujemy ekspresową usługę. 

  Jak wysłać paczkę do Niemiec - skorzystaj z naszej oferty 

  Jeśli chcesz wysłać paczke do Niemiec i szukasz profesjonalnej obsługi, zapraszamy do współpracy. Na naszej stronie internetowej znajdziesz informację o tym jak realizujemy nasze usługi, będziesz mógł nadać paczkę i przygotować list przewozowy. To najszybszy sposób na skorzystanie z naszych usług, jednocześnie szansa na wybranie najtańszej oferty. Wysyłaj  paczki do Niemiec i doceń również nasze dodatkowe usługi. Przewozy paczek są u nas dodatkowo ubezpieczane, działamy w trybie drzwi do drzwi, dlatego zapewniamy najwyższy komfort dla każdego klienta indywidualnego i biznesowego. Na naszej stronie możesz śledzić wysłaną paczkę, skorzystać z usługi pobraniowej i liczyć na naszą obsługę klienta. 

  Ile będzie kosztować kurier do Niemiec - cena paczki uzależniona od różnych czynników

  Planując wysyłkę paczek do Niemiec, wiele osób zastanawia się, jakie będą koszty. W naszej firmie dbamy o to, by oferować tanie paczki, zachęcamy do stałej współpracy, ponieważ wtedy zamówienie kuriera będzie najbardziej atrakcyjne cenowo. Należy przy tym pamiętać, że usługi kurierskie i ich ceny uzależnione są od wielu czynników, między innymi długości transportu, wielkości i wagi paczki. 

  Szybka wysyłka paczki z Paxy - stawiaj na sprawdzone rozwiązania

  Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą, zapewnimy dbałość o wszystkie paczki wysyłane do Niemiec. Do waszej dyspozycji będą nasi pracownicy, którzy udzielą informacji na temat przesyłek kurierskich. Nasza obsługa działa na najwyższym poziomie i funkcjonuje w języku polskim i niemieckim, dlatego obie strony transakcji mogą swobodnie otrzymać informację o paczce. Jeśli pojawi się konieczność zwrotu i transport paczki z Niemiec do Polski również będziemy mogli się tym zająć. Zapraszamy do Paxy - nie zawiedziemy Twojego zaufania!

  Paxy to

  Odbiór przesyłek w Twojej okolicy

  Doręczenie pod wskazany adres

  Doręczenie do punktu odbioru

  Obsługa zwrotów

  Obsługa Contact Center

  Prosta integracja API