fbpx
Przesyłki zagraniczne

Przesyłki zagraniczne na Litwę

Dostarczamy przesyłkę

w 48h
Przesyłki zagraniczne

Cennik przesyłek na Litwę

Podane kwoty są cenami netto i dotyczą klientów z umową. Przesyłki zawierają już koszt ubezpieczenia

Kurier

Paczka do 5 kg

5.49 EUR

24.16 PLN

Paczka do 10 kg

7.49 EUR

32.96 PLN

Paczka do 30 kg

9.49 EUR

41.76 PLN

Usługa za pobraniem

+1.5 EUR

Punkt odbioru

Paczkomat

Paczka do 5 kg

4.19 EUR

18.44 PLN

Paczka do 10 kg

4.99 EUR

21.96 PLN

Paczka do 15 kg

5.49 EUR

24.16 PLN

Paczka do 20 kg

5.99 EUR

26.36 PLN

Paczka do 30 kg

6.99 EUR

30.76 PLN

Usługa za pobraniem

+2% COD

Pobierz cennik

Wysyłasz więcej?

Płać mniej!

Wysyłasz więcej? Płać mniej!

Podaj i wyślij do nas swoje dane kontaktowe, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
  Zwrot wartości pobrań

  Ty decydujesz gdzie będziesz je otrzymywał.

  Na rachunek bankowy

  Polski (EUR)

  Na rachunek bankowy

  Polski (PLN)

  już po przewalutowaniu

  Dodatkowe korzyści

  przy okazji obsługi przesyłek

  na Litwę

  Lokalny magazyn

  Obsługuj zwroty swoich klientów dzięki magazynowi Paxy zlokalizowanemu na Litwie.

  Contact Center

  Niestety obecnie nie prowadzimy obsługi telefonicznej i mailowej na Litwie.

  Rynek e-commerce na Litwie:

  Powierzchnia kraju

  65 300 km2

  Populacja kraju

  2,801 mln

  Waluta

  EUR

  Euro

  PKB na mieszkańca (w EUR)

  22 458 EUR

  Użytkownicy Internetu

  87%

  E-Konsumenci

  55%

  Udział e-commerce w handlu detalicznym

  8%

  Wartość rynku e-commerce

  1,3 mld EUR

  Roczny wydatek online na mieszkańca

  464 EUR

  Rynek e-commerce na Litwie:

  Rynek e-commerce na Litwie w ostatnich latach doświadczył znacznego wzrostu i rozwinięcia. Coraz więcej Litwinów korzysta z zakupów online, a branża e-commerce powoli osiąga swoją dojrzałość.

  Mieszkańcy Litwy uwielbiają również uwielbiają przeczesywać Internet w poszukiwaniu niskich cen, dobrych produktów i prawdziwych promocji. Kierują się głównie ceną i oszczędnością czasu. Mówi się, że Litwini nawet po chleb chodzą do Internetu, więc jest to świetny rynek sprzedaży zagranicznej online. 

  Najchętniej kupowanymi przez Litwinów produktami w sieci są:

  • moda, odzież i buty, 
  • kosmetyki i suplementy, 
  • elektronika i AGD, 
  • meble
  • artykuły spożywcze

  Wśród najbardziej popularnych marketplace'ów na Litwie należy wymienić:

  • Skelbiu.lt
  • Pigu.lt
  • Alio.lt
  • Ebay.com
  • Kurpirkt.lt
  • Senukai.lt
  • Elektromarkt.lt

  Przesyłki za pobraniem są stosunkowo popularne na litewskim rynku e-commerce. Klienci mają możliwość zapłacenia za zamówienie przy odbiorze, co daje im większe poczucie pewności i zaufania do sprzedawcy.

  Litwini to naród o bardzo dużej dynamice przyswajania nowinek technologicznych. Są otwarci na nowe usługi mobilne, które niejednokrotnie sami wytwarzają. Większość litewskich konsumentów jest dobrze zaznajomiona z płatnościami online i aktywnie z nich korzysta

  Na Litwie popularne formy płatności online to zarówno karty płatnicze i przelewy bankowe, jak również płatności za pośrednictwem systemów płatności elektronicznych takich jak Paysera i PayPal czy płatności mobilne.

  W dotarciu do litewskiego konsumenta zdecydowanie pomoże przeglądarka Google i dobrze ustawiona kampania reklamowa. Litwini są również aktywni w social mediach, w których przewagę mają takie portale społecznościowe jak Facebook, Pinterest i Twitter. Litwini zdecydowanie wolą zakupy zrobić za pomocą komputera, ale z każdym rokiem trend ten przesuwa się w stronę urządzeń mobilnych. 

  --------------------------------------------------------------------------------------------

  Paczka na Litwę - wybieraj tanie przesyłki kurierskie z Polski i wysyłaj przesyłki do Litwy z Paxy

  Trzeba mieć świadomość, że międzynarodowa wysyłka paczek wymaga odpowiedniej staranności i właściwego przygotowania całego procesu. W Paxy doskonale o tym wiemy, dlatego stale się rozwijamy, udoskonalamy naszą ofertę i zapewniamy każdemu nadawcy profesjonalną obsługę. Do współpracy zapraszamy przedsiębiorców, którzy potrzebują wysyłać przesyłki na Litwę i szukają dla siebie firmy, która będzie w stanie je obsługiwać. 

  Paczka na Litwę - jak wysłać i śledzić przesyłkę z Polski 

  Firma Paxy dysponuje swoją flotą pojazdów, którymi obsługuje międzynarodowy transport przesyłek. Jeśli musisz wysłać paczki na Litwę, zapraszamy do współpracy. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta i oferujemy dopasowane do jego potrzeb usługi kurierskie. Udało się nam wypracować model, w którym transport z Polski na Litwę realizujemy własną flotą, a na miejscu bezpośrednio do klienta dostawa jest realizowana przez lokalnego operatora, z którym nawiązujemy współpracę. Na Litwie jest to między innymi firma DPD, UPS, DHL, dzięki czemu wiemy, że każda paczka będzie dostarczona przez profesjonalistów. 

  Kurier na Litwę - wysyłka paczek z Paxy 

  Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie pełną informację o świadczonych przez naszą firmę usługach. Dostępny tam formularz pozwoli sprawdzić, jaka będzie wycena przesyłek oraz jakie usługi dodatkowe można wybrać. W każdym przypadku pracujemy nad udoskonalaniem naszych propozycji, dlatego oferujemy ekspresowe dostarczanie przesyłek, dbamy o to, by już kolejnego dnia roboczego mógł je otrzymać adresat. Dlatego tak istotne jest dla nas to, z jakim przewoźnikiem współpracujemy w Wilnie i innych miastach Litwy. Od tego bowiem zależy, jak szybko zamawiający będzie mógł odebrać swoją paczkę. 

  Dlaczego wysyłać paczki na Litwę z firmą Paxy - dobra cena usług kurierskich i profesjonalna obsługa 

  Jako doświadczony operator transportu z Polski do Litwy i Litwy do Polski staramy się zachęcać do skorzystania z naszych usług i przekazania nam towarów do transportu. W tym celu dbamy o to, by wysyłka paczki na Litwę nie była droga, a czas dostawy był możliwie jak najkrótszy. To dla nas szczególnie ważne, wiemy bowiem że zarówno w przypadku nadawcy i odbiorcy te kwestie będą istotne.

  Dodatkowe ubezpieczenie paczek - sprawdź dodatkowe usługi Paxy

  Poza tym zapewniamy również naszym klientom dodatkowe usługi, które mają uatrakcyjnić nasze propozycje. Dostarczyć możemy materiały takie jak kartony do pakowania czy folię bąbelkową do zabezpieczania wysyłek na Litwę. Ważne dla klientów powinno być to, że wszystkie paczki do Litwy objęte są dodatkowym ubezpieczeniem, co ma duże znaczenie przy przesyłkach międzynarodowych. 

  Jak sprawnie wysłać paczkę - sprawdzaj ile kosztuje paczka i jak długo trwa dostawa

  Zainteresowanych nadaniem paczki za naszym pośrednictwem zachęcamy do zapoznania się z ofertą przesyłek kurierskich na Litwę. Litwa jest Państwem bliskim Polsce, gdzie wymiana handlowa jest bardzo duża, dlatego jako firma kurierska staramy się także zapewnić klientom profesjonalną obsługę. Jesteśmy do waszej dyspozycji i w przypadku wysyłek na Litwę zapewniamy obsługę klienta w języku polskim i litewskim dla obu stron transakcji. Zamówienie kuriera będzie więc bardzo proste, a w każdej problematycznej sytuacji będziecie mogli liczyć na naszą pomoc.

  Wysyłka paczki na Litwę - obsługa zwrotów z Litwy do Polski

  Jeśli po odbiorze paczki okaże się, że konieczny będzie zwrot, również będziemy w stanie się tym zająć. W ramach dodatkowych usług proponujemy również przesyłki pobraniowe, gdzie umożliwiona jest płatność walutą obowiązującą na Litwie, zaś kwota pobrania do wysyłającego przekazywana jest w wybranej przez niego formie - w złotówkach, albo na konto walutowe w Euro. Jeśli potrzebujesz wysyłać na Litwę paczki, zapraszamy do współpracy, jesteśmy przekonani, że nasze usługi spełnią Twoje oczekiwania!

  Paxy to

  Odbiór przesyłek w Twojej okolicy

  Doręczenie pod wskazany adres

  Doręczenie do punktu odbioru

  Obsługa zwrotów

  Obsługa Contact Center

  Prosta integracja API