fbpx
Przesyłki zagraniczne

Przesyłki zagraniczne do Austrii

Dostarczamy przesyłkę

w 48h
Przesyłki zagraniczne

Cennik przesyłek do Austrii

Podane kwoty są cenami netto i dotyczą klientów z umową. Przesyłki zawierają już koszt ubezpieczenia

Kurier

Paczka do 3 kg

5.99 EUR

26.36 PLN

Paczka do 10 kg

6.99 EUR

30.76 PLN

Paczka do 30 kg

9.99 EUR

43.96 PLN

Usługa za pobraniem

+4 EUR

Pobierz cennik

Wysyłasz więcej?

Płać mniej!

Wysyłasz więcej? Płać mniej!

Podaj i wyślij do nas swoje dane kontaktowe, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
  Zwrot wartości pobrań

  Ty decydujesz gdzie będziesz je otrzymywał.

  Na rachunek bankowy

  Polski (EUR)

  Na rachunek bankowy

  Polski (PLN)

  już po przewalutowaniu

  Dodatkowe korzyści

  przy okazji obsługi przesyłek

  do Austrii

  Lokalny magazyn

  Obsługuj zwroty swoich klientów dzięki magazynowi Paxy zlokalizowanemu w Austrii.

  Contact Center

  Kontaktuj się w języku niemieckim ze swoimi klientami dzięki obsłudze telefonicznej oraz mailowej.

  Rynek e-commerce w Austrii:

  Powierzchnia kraju

  83 854 km2

  Populacja kraju

  8,956 mln

  Waluta

  EUR

  Euro

  PKB na mieszkańca (w EUR)

  50 777 EUR

  Użytkownicy Internetu

  92,5%

  E-Konsumenci

  82%

  Udział e-commerce w handlu detalicznym

  15%

  Wartość rynku e-commerce

  13 mld EUR

  Roczny wydatek online na mieszkańca

  1452 EUR

  Rynek e-commerce w Austrii:

  W Austrii e-commerce ma już dość wysoką dojrzałość i jest popularnym sposobem robienia zakupów. Coraz więcej konsumentów na co dzień korzysta z internetu do robienia zakupów zarówno tych pierwszej potrzeby, jak i tych bardziej wyszukanych.

  Zwyczaje zakupowe online w Austrii są podobne do innych krajów europejskich. Austriacy preferują nade wszystko oszczędność czasu i wygodę, dlatego coraz częściej decydują się na zakupy online bez konieczności spędzania godzin w marketach.

  Dla austriackich konsumentów najwyższą wagę ma jakość, która przewyższa znaczenie ceny. Lubią też kupować za granicą, lokalny sklep internetowy nie jest dla nich koniecznością. 

  Najczęściej kupowane produkty online w Austrii to:

  • Moda, odzież i obuwie
  • Elektronika i AGD
  • Zabawki i hobby
  • Meble i wyposażenie wnętrz
  • Produkty spożywcze
  • Kosmetyki

  Spośród najbardziej popularnych marketplace’ów w Austrii wyróżniamy:

  • Amazon.de
  • Ebay.at
  • Zalando.at
  • Universal.at
  • Ottoversand.at

  Przesyłki za pobraniem są mało popularne w Austrii. Niektórzy klienci wciąż preferują tę formę płatności, aby mieć pewność, że otrzymają zamówienie przed dokonaniem zapłaty, jednak z każdym rokiem traci ona swoje znaczenie. 

  Formy płatności online w Austrii obejmują tradycyjne metody, takie jak karty kredytowe i płatności przelewem bankowym. Bardzo chętnie i często użytkowaną przez Austriaków formą zapłaty jest płatność odroczona. Dodatkowo popularne są systemy płatności elektronicznych, takie jak PayPal, Google Pay, Apple Pay, Amazon Pay czy Skrill.

  W kwestii kanałów komunikacji z klientem końcowym, w Austrii prym wiedzie wyszukiwarka Google, tak więc  reklamy Google Ads czy pozycjonowanie SEO mają tutaj spore znaczenie. W grę wchodzą również social media, a w przypadku austryjaków będą to przede wszystkim Facebook i Pinterest. 

  --------------------------------------------------------------------------------------------

  Kurier do Austrii - współpracuj z doświadczonym operatorem  i wybieraj tanie paczki do Austrii

  Obsługa transportu międzynarodowego wymaga odpowiedniego przygotowania i doświadczenia. Jeśli szukasz operatora kurierskiego, który będzie mógł zająć się obsługą przesyłek do Austrii, zapraszamy do współpracy. Nasza firma zajmuje się obsługą transportu z Polski do Austrii. Kierujemy swoje propozycje do firm, które prowadzą działalność handlową i potrzebują profesjonalnej obsługi przesyłek międzynarodowych. Kierowana z naszym udziałem paczka do Austrii dotrze szybko i bezpiecznie do współpracy. Wypracowaliśmy nowoczesny model współpracy, dzięki któremu jako przewoźnik jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta. Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz, że tani kurier do Austrii jest możliwy!

  Paczka do Austrii - czyli jak działa firma Paxy 

  Charakterystyka naszej działalności ma sprawić, że możliwe staną się tanie przesyłki, a obsługa transportu międzynarodowego będzie w pełni profesjonalna. Ofertę kierujemy do przedsiębiorców, którzy niezależnie od przyczyny wysyłają paczki do Austrii. Za naszym pośrednictwem klient może wysłać paczkę, która naszym własnym transportem dotrze do kraju docelowego. Tam natomiast nasza firma ma nawiązaną współpracę z lokalnymi firmami kurierskimi, którym przesyłka zostanie przekazana. W ten sposób paczka do odbiorcy docelowego dociera z rąk firmy kurierskiej, którą dobrze zna i której ufa. Niezależnie czy będzie to DPD, GLS, UPS, DHL, czy jeszcze inna firma, nasi krajowi klienci mogą mieć pewność, że współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi operatorami i paczka bezpiecznie dotrze do odbiorcy.

  Wysyłka do Austrii - wybieraj profesjonalne usługi kurierskie

  Mając wieloletnie doświadczenie w branży, wiemy, że taki model doskonale się sprawdza i dostawa dociera do klienta sprawnie, a nasza firma ma pełną kontrolę nad obsługą całego procesu. Dlatego jeśli chcesz, by Twoja przesyłka bezpiecznie docierała do odbiorcy w Austrii, zapraszamy do współpracy. 

  Kurier do Austrii - czyli jak sprawnie wysłać i śledzić paczkę oraz otrzymać dobrą cenę

  Stale pracujemy nasz naszą ofertą, tak by każda paczka docierała do klienta jak najszybciej, a wysyłający miał pewność, że jest ona właściwie zabezpieczona. Proponowane przez nas usługi kurierskie to efekt wieloletniej pracy i budowania wiarygodności na rynku. Za naszym pośrednictwem możliwy będzie ekspresowy transport, dzięki czemu paczka może być dostarczona niekiedy już na drugi dzień roboczy po jej nadaniu. Cały proces jest sprawny, na stronie udostępniamy stosowny formularz, za pośrednictwem którego możliwe staje się nadanie przesyłki i możliwa jest jej wycena.

  Jak wysyłać paczkę do Austrii - najtańszy przewoźnik dla Ciebie!

  Po zleceniu transportu zostanie przygotowany list przewozowy i wystarczy następnie zapakować paczkę, przygotować ją do transportu i oddać naszemu kurierowi. Resztą zajmiemy się my i zadbamy o to, by paczka jak najszybciej ruszyła w drogę. W przypadku paczek zagranicznych staramy się zadbać o ich profesjonalne zabezpieczenie, dlatego zachęcamy do właściwego pakowania każdej przesyłki. 

  Jak sprawnie dostarczyć paczkę, czyli ile idzie paczka do Austrii

  Przekazana nam paczka trafi do naszego samochodu i ruszy w kierunku Austrii, tak by w trakcie przewozu wykorzystać każdy dzień roboczy i zadbać o jak najszybsze dostarczenie przesyłki do klienta. Nie ma dla nas znaczenia czy celem podroży jest Wiedeń, czy inna miejscowość w Austrii, zawsze dbamy o sprawną realizację usługi. 

  Profesjonalna obsługa - wsparcie klienta

  Zdajemy sobie sprawę z tego, że zarówno dla nadawcy i odbiorcy przebieg usługi jest bardzo istotny, dlatego dbamy o to, by każda paczka była zabezpieczona, a nasi klienci otrzymali profesjonalne wsparcie na każdym etapie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji, możemy zaproponować obsługę klienta w języku polskim oraz języku obowiązującym w kraju, do którego paczka jest przesyłana. Tym samym obie strony zainteresowane usługą mogą być pewne, że w przypadku wysyłek za pośrednictwem Paxy zapewniona będzie profesjonalna obsługa. Jeśli szukasz firmy, która będzie odpowiadała za Twoje przesyłki międzynarodowe - zapraszamy do współpracy!

  Paxy to

  Odbiór przesyłek w Twojej okolicy

  Doręczenie pod wskazany adres

  Doręczenie do punktu odbioru

  Obsługa zwrotów

  Obsługa Contact Center

  Prosta integracja API