fbpx
Przesyłki zagraniczne

Przesyłki zagraniczne do Bułgarii

Dostarczamy przesyłkę

w 72h
Przesyłki zagraniczne

Cennik przesyłek do Bułgarii

Podane kwoty są cenami netto i dotyczą klientów z umową. Przesyłki zawierają już koszt ubezpieczenia

Kurier

Paczka do 5 kg

6.99 EUR

30.76 PLN

Paczka do 10 kg

8.99 EUR

39.56 PLN

Paczka do 15 kg

11.99 EUR

52.76 PLN

Paczka do 20 kg

14.99 EUR

65.96 PLN

Usługa za pobraniem

+2% COD

Punkt odbioru

Paczka do 5 kg

5.99 EUR

26.36 PLN

Paczka do 10 kg

6.99 EUR

30.76 PLN

Paczka do 15 kg

8.99 EUR

39.56 PLN

Paczka do 20 kg

10.99 EUR

48.36 PLN

Usługa za pobraniem

+1% COD

Paczkomat

Paczka do 5 kg

5.99 EUR

26.36 PLN

Paczka do 10 kg

6.99 EUR

30.76 PLN

Paczka do 15 kg

8.99 EUR

39.56 PLN

Paczka do 20 kg

10.99 EUR

48.36 PLN

Usługa za pobraniem

+1% COD

Pobierz cennik

Wysyłasz więcej?

Płać mniej!

Wysyłasz więcej? Płać mniej!

Podaj i wyślij do nas swoje dane kontaktowe, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
  Zwrot wartości pobrań

  Ty decydujesz gdzie będziesz je otrzymywał.

  Na rachunek bankowy

  Bułgarski (LEW)

  Na rachunek bankowy

  Polski (PLN)

  już po przewalutowaniu

  Dodatkowe korzyści

  przy okazji obsługi przesyłek

  do Bułgarii

  Lokalny magazyn

  Obsługuj zwroty swoich klientów dzięki magazynowi Paxy zlokalizowanemu w Bułgarii.

  Contact Center

  Kontaktuj się w języku bułgarskim ze swoimi klientami dzięki obsłudze telefonicznej oraz mailowej.

  Rynek e-commerce w Bułgarii:

  Powierzchnia kraju

  110 994 km2

  Populacja kraju

  6,878 mln

  Waluta

  BGN

  Lew Bułgarski

  PKB na mieszkańca (w EUR)

  11 569 EUR

  Użytkownicy Internetu

  75%

  E-Konsumenci

  43%

  Udział e-commerce w handlu detalicznym

  13%

  Wartość rynku e-commerce

  1,47 mld EUR

  Roczny wydatek online na mieszkańca

  214 EUR

  Rynek e-commerce w Bułgarii:

  Rynek e-commerce jest dynamicznie rozwijającym się sektorem gospodarki w Bułgarii. W ostatnich latach wzrost popularności internetu i rozwoju technologii przyczyniły się do wzrostu sprzedaży online w kraju. Mimo to bułgarski rynek e-commerce wciąż można uznać za stosunkowo młody, gdyż w porównaniu do bardziej rozwiniętych rynków europejskich nadal istnieje duża przestrzeń do dalszego rozwoju.

  Z każdym rokiem coraz więcej Bułgarów korzysta z zakupów online. Klienci poszukują wygody, szerokiej oferty produktów oraz korzystnych cen, które często porównują. Przed dokonaniem zakupu zwykle czytają opinie - są dość ostrożni w decyzjach zakupowych online. Popularne wśród Bułgarów stają się zakupy przez aplikacje mobilne, które są zawsze pod ręką, dzięki czemu oszczędzają czas na rekonesans po marketach stacjonarnych; 

  Na bułgarskim rynku e-commerce najczęściej kupowane produkty obejmują:

  • Moda, odzież i obuwie
  • Elektronika i media
  • Zabawki i hobby
  • Meble i AGD
  • Żywność i artykuły spożywcze
  • Kosmetyki

  W Bułgarii istnieje kilka popularnych platform handlowych typu marketplace:

  • eMag.bg
  • Mall.bg
  • Technopolis.bg
  • OLX.bg
  • AliExpress

  W Bułgarii większość konsumentów internetowych płaci za zamówiony towar gotówką u kuriera. Mniej popularne są karty kredytowe i debetowe, a na ostatnim miejscu znajdziemy płatności mobilne, takie jak aplikacje bankowe czy portfele elektroniczne, w tym Google Pay i Apple Pay, które na ten moment stanowią zdecydowaną mniejszość wśród metod płatności za zakupy online wśród Bułgarów.

  Wśród najpopularniejszych kanałów dotarcia do bułgarskich konsumentów są media społecznościowe, takie jak Facebook i Instagram. Innym popularnym kanałem są kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google, która cieszy się największą popularnością w sieci.

  Mimo dynamicznego wzrostu, bułgarski rynek e-commerce stoi również przed pewnymi wyzwaniami. Należą do nich m.in. obawy dotyczące bezpieczeństwa transakcji online oraz niski poziom zaufania niektórych konsumentów do zakupów online. Ten trend zmienia się na plus dla e-commerce, jednak lata świetności branży e-handlu są jeszcze przed Bułgarami.

  --------------------------------------------------------------------------------------------

  Paczka do Bułgarii z Polski - jak tanio wysłać przesyłkę kurierską z Paxy

  Transport przesyłek z Polski do Bułgarii to jedna z ofert przygotowanych przez firmę Paxy. Posiadamy szerokie doświadczenie jeśli chodzi o wysyłkę paczek na międzynarodowych trasach, dlatego zapraszamy do współpracy. Przygotowaliśmy swoją ofertę dla firm, które liczą na biznesową współpracę i realizują liczne przesyłki do Bułgarii. Dbamy o to, by dostawa przebiegała sprawnie, paczki były zabezpieczone, a klient mógł liczyć na to, że przewoźnik zapewni mu ekspresową przesyłkę, a w razie konieczności postara się o transport lotniczy. Zapoznajcie się z naszą ofertę i nawiązujmy współpracę!

  Paczka do Bułgarii - tani przewoźnik i sprawna wysyłka z ubezpieczeniem

  Jeśli chcecie, by kurier do Bułgarii zapewnił wysoką jakość usług w dobrej cenie, zapraszamy do naszej firmy. W Paxy już na początku pojawia się wycena, dzięki której klient wie, ile usługa będzie kosztować i czy będzie mógł liczyć na tanie paczki. Na tym etapie dowie się również, ile idzie paczka do Bułgarii, przy czym naszym staraniem jest to, by już kolejny dzień roboczy był dniem dostawy przesyłki.

  Jak nadać paczkę z Paxy i śledzić jej trasę

  Na naszej stronie znajdziecie pełną informację o usługach i będziecie mogli skorzystać z formularza, dzięki któremu można wycenić usługi kurierskie czy zamówić kuriera, który odbierze przygotowaną paczkę. List przewozowy możecie samodzielnie wydrukować, można również zamówić jego dostarczenie przez kierowcę tak jak folii bąbelkowej do zabezpieczenia przesyłek. Po nadaniu paczki z Bułgarii do Polski otrzymacie również link, który umożliwi jej śledzenie. Tym samym będziecie mieli pełną kontrolę nad tym jak przesyłki kurierskie do Bułgarii przebiegają i gdzie się w danym momencie znajdują.

  Wysyłka do Bułgarii - jak wysłać paczkę międzynarodową z Polski

  Jeśli zdecydujesz się wysłać paczkę z Polski do Bułgarii, możesz liczyć na naszą firmę. Zapewniamy tanie przesyłki, możemy dostarczyć karton do zapakowania i podpowiemy jakich zakazanych elementów nie można transportować. Za międzynarodowy transport odpowiadamy własną flotą, natomiast do docelowego odbiorcy paczka dociera przy udziale lokalnie działającej firmy kurierskiej. Współpracujemy z firmami takimi jak DPD, DHL, UPS czy GLS i tym samym cała usługa jest transparentna, a strony mają pewność, że gwarantujemy usługę na najwyższym poziomie.

  Zajrzyj na stronę i zobacz, jak działa kurier do Bułgarii oraz ile idzie paczka

  Na naszej stronie internetowej znajduje się więcej informacji na temat tego jak przygotować swoją paczkę i dla kogo tanu kurier będzie odpowiednim wyborem. Jeśli zdecyduje się wysłać paczkę do Bułgarii z Paxy, jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z przygotowanych usług. 

  Firma kurierska z gwarancją dobrej ceny - czyli jak najlepiej wysyłać paczkę do Bułgarii

  Jeśli będziesz chciał nawiązać współpracę z firmą, która zapewni tanie przesyłki kurierskie, możesz liczyć na nasz transport paczki do Bułgarii. Mamy własną flotę pojazdów i udowadniamy, że tani kurier jest możliwy. Przygotuj swoją paczkę, zamów naszego kuriera i skorzystaj z wypracowanego przez nas doświadczenia. Zapewniamy, że zadbamy o Twoją przesyłki, zapewniamy najwyższą jakość obsługi, a przesyłka szybko dotrze do odbiorcy! Gwarantujemy również dodatkowe usługi, oferujemy pobranie dla naszych paczek, zapewnimy ich odpowiednią ochronę i zaproponujemy dodatkowe ubezpieczenie. Pracujemy nad rozwojem naszych usług wiedzą, że to jak przebiega transport, zależy od kilku czynników i właściwe przygotowanie usługi drzwi do drzwi jest bardzo istotne. 

  Paxy to

  Odbiór przesyłek w Twojej okolicy

  Doręczenie pod wskazany adres

  Doręczenie do punktu odbioru

  Obsługa zwrotów

  Obsługa Contact Center

  Prosta integracja API