fbpx

26.08.2016

Transport na Słowację – od paczek po palety!

Transport na Słowację staje się coraz popularniejszym kierunkiem dla polskich firm, w czasie, gdy na rynkach zachodnich jest coraz większa konkurencja, to wiele polskich przedsiębiorców poszukuje alternatywnych rynków zbytu swoich towarów. Ale aktualnie „Gra” przenosi się na rynki południowe i to tam coraz częściej będziemy poszukiwać swoich przyszłych kontrahentów. Ponieważ codziennie dostarczamy różnorodne towary na terytorium Słowacji – począwszy od przesyłek paletowych, listy, paczki aż po zlecenia specjalne naszych klientów, to wybór naszych usług jest ogromny, a w prosty sposób możesz wycenić transport tutaj - https://transport.paxy.pl/ - szybko do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o interesującej Cię ofercie. Co więc przewozimy - jakie są nasze gabaryty, maksymalne wagi i co możemy Państwu zaproponować?

Przesyłka paletowa na Słowację

  1. Wysyłka palet.

Oferujemy wysyłkę europalet, półpalety, powiększone palety EUR oraz ISO, a także palety przeznaczone do kontenerów – wszystko to przewozimy na Słowację. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od wagi, rodzaju palety oraz miejsca dostarczenia na Słowacji. Co nas wyróżnia? – Możliwość śledzenia palety online, aż do dostarczenia jej do klienta końcowego! Każda paleta jest już ubezpieczona do kwoty 500 000 EUR, a maksymalne wymiary palety (EUR) to: 120 cm x 80 cm x 200 cm. Czas dostarczenia przesyłki paletowej do klienta końcowego wynosi maksymalnie dwa dni robocze.

  1. Wysyłka paczek.

Wysyłamy paczki (kartony), nawet do 50 kg oraz do gabarytów 300 cm (A+B+C). Każda paczka jest ubezpieczona na kwotę maksymalną 50.000 CZK (ok. 8.000 PLN). Maksymalna wartość pobrania wynosi 100.000 CZK (ok. 16.000 PLN). Zapewniamy śledzenie przesyłki online i zawsze klient końcowy informowany jest poprzez sms oraz e-mail o wysłaniu do niego przesyłki. Dostarczenie takiej przesyłki wynosi jeden dzień roboczy.

  1. Zlecenia specjalne.

Wszystkie zlecenia nie mieszczące się w standardach paletowych oraz paczkowych traktujemy jako zlecenia specjalne. Możliwość zrealizowania takiego zlecenia, koszt oraz czas dostawy wyceniany jest wyłącznie indywidualnie.

Napisz do nas na https://transport.paxy.pl/ i przekonaj się, że ten sam transport na Słowację można wykonać taniej! Przenieś firmę na wyższy standard i… Zaoszczędź!