fbpx

19.07.2022

Zmieniamy się dla Ciebie. Na dobre!

W 2014 roku przyświecał nam jeden cel - stworzyć usługę kurierską do Czech i na Słowację w dużo niższej cenie niż robi to nasza konkurencja. Zaczęło się niewinnie, skupiliśmy się na obsłudze polskich firm z sektora e-commerce. Stworzyliśmy alternatywę, która była nie tylko tańsza, ale również dużo wygodniejsza dla przedsiębiorcy. Dużym wyzwaniem była pełna informatyzacja systemu CzechLogistic tak, aby właściciel sklepu internetowego i jego pracownicy, mogli wszystkie kroki procesu przesyłowego zrealizować i śledzić z pozycji własnego sklepu, co dzieje się dzięki integracji systemów poprzez API (ang. application programming interface) czyli interfejs programowania aplikacji. Dzięki naszemu zespołowi i ogromnej determinacji zarządu, udało się! API CzechLogistic jest kamieniem milowym dla naszego rozwoju, który w tym aspekcie stawia nas o duży stopień wyżej ponad konkurencją, nawet tą z najwyższej półki międzynarodowej.

Nasze 8 lat doświadczeń skłania nas do wielu refleksji. Najważniejszą z nich jest jednak ta, że żaden sukces, żaden wzrost czy rozwój, nie byłby możliwy bez Was – naszych Klientów. Dzięki Wam mamy możliwość każdego dnia piąć się w górę, uczyć się i rozwijać nasze skrzydła ponad ogromnym rynkiem przesyłek międzynarodowych e-commerce, który z roku na rok staje się coraz potężniejszy. Działamy dla Was, dla Waszych biznesów, celów – tych biznesowych i tych osobistych, dla Waszych marzeń i planów na przyszłość. Wasz sukces, to nasz sukces. Ty Wy, drodzy Klienci, motywujecie nas do działania, do doskonałości i do wygranej, którą dla nas będzie wieloletnia współpraca z Wami oraz podbój nowych rynków zagranicznych. Nasze cele i priorytety rodzą się dzięki Wam i Waszym potrzebom. Skłaniacie nas do co raz to śmielszych działań, mimo że niejednokrotnie oznaczają one skok na głęboką wodę. Za to co było, co jest i co mamy nadzieję będzie, dziś mówimy: DZIĘKUJEMY Wam drodzy Klienci! Za to, że jesteście z nami każdego dnia.

Początkiem tego roku zdecydowaliśmy się na kolejny ważny krok w historii naszej firmy. Za nami wiele nieprzespanych nocy i setki przepracowanych godzin, które doprowadziły nas do tego momentu – zmiany marki CzechLogistic, która jest już na ostatniej prostej. Chcemy abyście nade wszystko to Wy, drodzy Klienci, spojrzeli na nas z innej perspektywy. Perspektywy firmy, z którą rynek właśnie zaczął się liczyć. Firmy, która nie jest już tylko kurierem na Czechy i Słowację. Dziś prosimy Was, abyście spojrzeli na całokształt naszych działań międzynarodowych. Abyście dostrzegli, że nasze miejsce na rynku przesyłek kurierskich jest w centrum Europy, a nasz zasięg obejmuje już nie tylko kraje sąsiadujące z Polską południową. Lista państw, do których dowozimy przesyłki kurierskie z każdym rokiem wydłuża się co raz bardziej. Na mapie zasięgów znajdziecie już 12 krajów, a w nich: Czechy, Słowacja, Węgry, Austria, Słowenia, Chorwacja, Rumunia, Bułgaria, Grecja, Litwa, Łotwa i Estonia. A to dopiero początek naszej ekspansji! Pracujemy w pocie czoła, abyście dostrzegli nasze starania i potencjał jaki w nas drzemie. Stąd czas na zmianę, czas na nowe spojrzenie. To wielka chwila dla nas! Chwila, którą chcemy spędzić z Wami i zwrócić oczy całego rynku na nasze tu i teraz. Obserwujcie nas na https://www.facebook.com/czechlogistic/ - już niebawem więcej szczegółów!

Nasza zmiana to więcej korzyści dla Was!