fbpx

15.08.2021

To już rok w Żorskim Parku Przemysłowym!

Pełny rok to dobra okazja, żeby raz jeszcze przybliżyć miejsce naszego magazynu w Polsce. Szukaliśmy czegoś znacznie większego, bezpiecznego, z całodobową ochroną oraz monitoringiem, dobrze skomunikowanego z autostradą A1 i A4  Zdecydowaliśmy się na tą samą lokalizację – miejscowość Żory w woj. Śląskim. Wybraliśmy Żorski Park Przemysłowy na ulicy Boczna 8, który jakiś czas temu został całkowicie odnowiony ze środków Unii Europejskiej.

Czech Logistic w Żorskim Parku Przemysłowym

Na powierzchni magazynu postawiliśmy 120m2 powierzchni biurowej, klimatyzowanej, aby cały zespół miał swobodę pracowania. Jedno z pomieszczeń, salę konferencyjną stworzyliśmy głównie z myślą o naszych Klientach, którzy chętnie nas odwiedzają, żeby porozmawiać o współpracy. Do tego również zachęcamy, zawsze warto się bliżej poznać, w końcu będziemy razem pracować.

Magazyn CzechLogistic w Żorskim Parku Przemysłowym

Nasz polski oddział przyjmuje przesyłki od naszych klientów oraz od kurierów Paxy. Całość jest ewidencjonowana, skanowana oraz sortowana na poszczególnych kurierów oraz kraje. Staramy się do minimum eliminować możliwe błędy logistyczne. Tutaj również obsługujemy Państwa przesyłki zwrotne, które już na następny dzień roboczy są Państwu dostarczane „pod drzwi”.

Regały magazynowe w CzechLogistic

Dziękujemy, że z nami jesteście i pomagacie nam wspólnie tworzyć projekt Paxy.