fbpx

27.12.2022

Przesyłki Europa – standardy Paxy

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Usługi kurierskie Paxy obejmują logistykę drogową o zasięgu europejskim, a dokładnie dostawy do 12 krajów Europy, takich jak: Czechy, Słowacja, Węgry, Austria, Słowenia, Chorwacja, Rumunia, Bułgaria, Grecja, Litwa, Łotwa, Estonia. W procesie dystrybucji korzystamy z międzynarodowych sieci operatorów kurierskich oraz logistycznych, dzięki którym możemy zapewnić naszym klientom przesyłki zagraniczne w wyjątkowo konkurencyjnych cenach.

Nowoczesne usługi logistyczne

Dystrybucja przesyłek międzynarodowych Paxy to zbiorczy transport towarów wykorzystujący zaplanowany system tras drogowych na terenie krajów europejskich. Nasza logistyka międzynarodowa wspierana jest przez nowoczesny i autonomiczny system kurierski Paxy, zintegrowany ze sklepami internetowymi naszych klientów. Dzięki niemu zarówno centrala logistyczna jak i nasi Klienci, otrzymują zaawansowane narzędzia do nadawania przesyłek i kontrolowania procesu dystrybucji towarów, kompleksowy przepływ informacji o każdej przesyłce oraz monity dotyczące pobrań czy zwrotów.

Szybkie przesyłki zagraniczne

Wykorzystanie zaplanowanej sieci połączeń na terenie 12 krajów Europy sprawia, że transport pomiędzy państwami odbywa się w nocy, a doręczenie przesyłek do odbiorców może rozpocząć się już następnego dnia po nadaniu. Całkowity czas realizacji przesyłek zagranicznych wynosi od 24 do 72 godzin, w zależności od kraju dostawy.

Dostawy tylko dla e-commerce

Oferujemy międzynarodowe usługi logistyczne wyłącznie dla polskich sklepów internetowych, które prowadzą sprzedaż zagraniczną. Co w ofercie?

  • Przesyłki zagraniczne do 12 krajów Europy.
  • Obsługa zwrotów zagranicznych na własnych magazynach lokalnych.
  • Wielojęzyczne Contact Center dla Twoich klientów z zagranicy.
  • Integracja API naszego systemu kurierskiego z Twoim sklepem internetowym.
  • Marketing – wsparcie dla Twojego sklepu internetowego za granicą.
  • Fulfillment - obsługujemy pełen proces logistyczny od Przyjęcia towaru na magazyn po dostawę do klienta końcowego.

Rozwój zagraniczny przyszłością polskiego e-commerce

Żyjemy w świecie, w którym przemieszczenie się z punktu A do punktu B, jest niebywale proste. Dzięki mechanice i technologii mamy co raz łatwiejszy dostęp do przepływu towarów między granicami państw oraz bez trudu możemy nabywać i zbywać przedmioty za zagranicami naszego kraju. Dlatego międzynarodowe przesyłki kurierskie cieszą się co raz większym powodzeniem. Wpływa na to również fakt, że co raz częściej poszukujemy nowych, wręcz egzotycznych rynków zbytu, na których możemy realizować swoje cele biznesowe z dużo większą dynamiką, niż w momencie realizowania swojej sprzedaży wyłącznie na rynku krajowym. Taki zabieg daje wiele możliwości, jak również wiele wyzwań. Jednym z nich jest logistyka, która zaraz po analizie rynku docelowego oraz przetłumaczeniu sklepu internetowego, stanowi klucz do sukcesu sprzedaży międzynarodowej.

Ile to kosztuje?

Jeśli interesują Cię konkurencyjne przesyłki międzynarodowe dla e-commerce, koniecznie sprawdź naszą stronę: https://www.paxy.pl/oferta-dla-biznesu/cenniki/. Znajdziesz tam cennik podzielony na 12 państw Europy, do których dostarczamy przesyłki dla klientów końcowych. Wszystko będzie dla Ciebie przejrzyste, jak to w Paxy. Płacisz tyle, ile widzisz na umowie - bez dopłaty paliwowej czy drogowej. Ubezpieczenia przesyłek są u nas zawsze w cenie – to nasz standard. W Paxy oszczędzasz do 80% kosztów dostawy, względem innych kurierów oferujących przesyłki międzynarodowe. Zapraszamy do współpracy 503 866 505.