fbpx

02.05.2023

Nowości kurierskie w Paxy

Na dobre w naszej ofercie na Rumunię, zagościły usługi firmy Cargus, która oferuje dostawy na adres, do punktu oraz do paczkomatu. Dysponują oni świetną flotą kurierską i wciąż rozwijaną siecią punktów odbioru, która liczy aż 2500 punktów i 300 paczkomatów.

Najnowszym dorobkiem usług kurierskich w Paxy jest Hrvatska Pošta na Chorwacji, która oferuje dostawy na adres, do 1013 punktów pocztowych oraz do 281 paczkomatów.

Nowości zagościły również w Austrii, gdzie na mapie dostaw Paxy pojawiła się Österreichische Post czyli poczta austriacka z dostawą na adres.

Dużo dzieje się również u naszych czeskich sąsiadów, gdzie Balikovna bardzo dynamicznie rozwija swoje punkty odbioru. Obecnie na ich mapie możemy znaleźć:

  • 3200 urzędów pocztowych

  • 2450 placówek zewnętrznych

  • 1400 paczkomatów

W naszej ofercie znajdziesz wielokanałowe przesyłki zagraniczne dla e-commerce w każdym z 12 krajów Europy. Ostatni etap podróży, tak zwany "last mile" w Paxy realizują najbardziej popularne firmy kurierskie danego kraju. Współpracując z nami gwarantujesz sobie prosty model biznesowy - jedną umowę, która dajcie Ci możliwość wysyłania przesyłek e-commerce do odbiorców w wielu krajach i wieloma kanałami dostaw.

Zapraszamy do współpracy 503 866 505