fbpx

31.10.2022

Paxy wystawcą na 22. Targach eHandlu w Warszawie

27 października 2022 roku, jako Wystawcy, wzięliśmy udział w największym wydarzeniu dla sprzedających online w Europie Centralnej, czyli 22. Targach eHandlu. Odbyły się one w iście biznesowym klimacie warszawskiego EXPO XXI, przy ulicy Prądzyńskiego, w samym sercu stolicy. Były to nasze pierwsze targi pod banderą nowej marki Paxy, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, miłym zaskoczeniem i wieloma gratulacjami w kierunku naszego rebrandingu! Cieszymy się i jesteśmy dumni, że po raz kolejny przypadliśmy do Państwa gustów.

Rozmowom targowym nie było końca, nasze stoisko pękało w szwach, a ilość firm zainteresowanych współpracą z Paxy, przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Zaskoczyła nas również mnogość nowopowstających firm e-commerce, jak również zainteresowanie pierwszymi krokami w ekspansji zagranicznej na rynki europejskiej - zarówno wśród dojrzałych korporacji handlowych oraz producentów, jak również wśród młodych przedsiębiorców, którzy jeszcze niedawno podbijali swój lokalny rynek w Polsce. To świadczy o dojrzałości polskiej branży e-commerce, jak również dobrze wykonanej pracy ze strony usługodawców dla sklepów internetowych takich jak Paxy, którzy od lat wspierają inicjatywę wchodzenia na ościenne rynki zagraniczne, poprzez swoją działalność międzynarodową i wspieranie rodzimych firm.

Bardzo dziękujemy Organizatorom za to niezwykłe wydarzenie, z pewnością powrócimy do Warszawy na kolejną, wiosenną edycję Targów eHandlu. Największe jednak podziękowania ślemy do naszych obecnych i przyszłych Klientów, którzy rozpoczynają lub poszerzają przygodę z międzynarodowymi przesyłkami e-commerce - jesteśmy dla Was! Do zobaczenia na spotkaniach biznesowych.