fbpx

23.08.2016

Adres do zwrotów Czechy, Słowacja, Węgry – Twój bezpłatny magazyn!

Klient kupujący w sklepie internetowym ma prawo zwrócić towar w określonym czasie. W tym przypadku klient zwraca towar, pisze reklamację, a firma musi ją rozpatrzyć. Wszystko szybko, przejrzyście i zgodnie z prawem, ale co w przypadku, kiedy oferujemy swoje produkty na rynku zagranicznym? Czy potencjalny klient będzie zainteresowany kupnem w sklepie online, w którym w razie konieczności reklamowany towar będzie zwracał za granicę? Odpowiedź brzmi nie, nawet posiadanie wirtualnego adresu również nie załatwi sprawy.

W jaki sposób możemy taki problem rozwiązać? Jako Paxy posiadamy swoje magazyny w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Klienci biznesowi mogą bezpłatnie korzystać z naszych magazynów. Jakie niesie to za sobą zalety?

Kurier przyjmujący zwrot

  1. Adres do przesyłek zwrotnych/ reklamacyjnych.

Każdy klient biznesowy Paxy może wpisać nasz adres magazynu w danym kraju jako adres do przesyłek zwrotnych / reklamacyjnych bezpłatnie. Na głównej stronie np. sklepu internetowego wzbudza to duże zaufanie do firmy, klient od razu widzi, gdzie można zwrócić towar w razie takiej potrzeby.

  1. Nie potrzebujesz wynajmować magazynu na swój koszt.

Wszystkie Twoje przesyłki zwrotne/ reklamacyjne, które przyjdą do nas, automatycznie są przewożone do magazynu Paxy w Polsce. Tutaj są bezpłatnie magazynowe, aż do podjęcia przez Ciebie decyzji np. wysłaniu wszystkich zwrotów do Twojego magazynu w Polsce.

  1. Wszystkie zwroty w panelu Paxy.

Wszystkie swoje zwroty na bieżąco możesz śledzić w panelu Paxy. Dodatkowo, system automatycznie poinformuje Cię mailowo, jeśli jakiś Twój zwrot dojdzie na jakikolwiek nasz magazyn za granicą. Do każdej przesyłki zwrotnej przypisany jest również powód nie odebrania paczki przez klienta.

  1. Chcesz zwroty u siebie? Po prostu kliknij!

Masz już wystarczająco dużo zwrotów na magazynie Paxy Polska i chcesz wysłać je do siebie? Nic prostszego. Zaznacz w systemie, które zwroty mają być wysłane, a my je spakujemy w jeden zbiorczy karton i wyślemy. Tę paczkę również będziesz mógł śledzić online.