fbpx

16.09.2022

W FAN Courier zapłacisz kartą!

FAN Courier to nasz rumuński Partner logistyczny, który realizuje dla nas ostatni odcinek dostawy przesyłek do odbiorców w Rumunii, tak zwany „last mile”. Jest to zdecydowany faworyt rumuńskich konsumentów oraz niekwestionowany lider w rankingu firm kurierskich na tym rynku. Czym się wyróżniają? Jako jedyni doręczają paczki na następny dzień roboczy, od dnia nadania i to w każdej rumuńskiej lokalizacji. Ich wyjątkowość zaznacza się także w wysokiej jakości serwisie dla firm i odbiorców końcowych oraz poziomie obsługi klienta. Dodatkowo FAN Courier ma najwyższy, spośród wszystkich rumuńskich kurierów, wskaźnik doręczeń przesyłek za pobraniem i tym samym najmniejszy odsetek nieodebranych paczek. Warto również zaznaczyć, że firma FAN Courier jest zwyczajnie bardzo lubiana w swoim kraju, co ma ogromny wpływ na ich wizerunek i wysokie wyniki sprzedaży.

Współpracujemy z FAN Courier od 2018 roku i z dużą dozą pewności możemy stwierdzić, że jest to bardzo wysoki status partnerstwa. Nasi polscy klienci e-commerce nie wnoszą żadnych dodatkowych dopłat do przesyłek w trudnych strefach, a ich paczki dotrą do każdej lokalizacji w standardowej cenie. Jak wiemy aspekt finalnego czasu dostawy jest dla wielu klientów niezwykle ważny, stąd współpraca z FAN Courier jest najlepszym z możliwych wyborów rumuńskiego rynku.

Dotychczas w firmie FAN Courier wszelkie płatności u dostawcy były regulowane przez odbiorców końcowych wyłącznie gotówką, co w gruncie rzeczy nie stanowiło większego problemu, ponieważ taki standard wyznaczał ich rodzimy rynek. W większości krajów standardowo odbiorca ma dwie opcje zapłaty za paczkę - gotówką lub kartą. Płatność kartą zgodnie z trendami rynkowymi, jest coraz bardziej popularna, a wręcz wymagana przez konsumentów. Największe boom płatności bezgotówkowych zanotowaliśmy w początkowym okresie pandemii COVID-19, gdzie procent transakcji realizowanych kartą płatniczą, poszybował w górę maksymalnie. Zatem podążając za ogólnoświatowymi trendami oraz potrzebami konsumentów, firma FAN Courier wprowadziła kolejną nowość na rynku dostaw w Rumunii - możliwość płatności kartą u kuriera. Od września 2022 roku każdy kierowca FAN Courier, zostanie wyposażony w terminal płatniczy do realizowania płatności bezgotówkowych. Gratulujemy kolejnego kroku w rozwoju cyfryzacji firmy!