fbpx
Przesyłki zagraniczne

Przesyłki zagraniczne w Grecji

Dostarczamy przesyłkę

w 72h
Przesyłki zagraniczne

Cennik przesyłek w Grecji

Podane kwoty są cenami netto i dotyczą klientów z umową. Przesyłki zawierają już koszt ubezpieczenia

Kurier

Paczka do 5 kg

5.99 EUR

26.36 PLN

Paczka do 10 kg

8.99 EUR

39.56 PLN

Paczka do 15 kg

12.99 EUR

57.16 PLN

Paczka do 20 kg

16.99 EUR

74.76 PLN

Usługa za pobraniem

+1.5 EUR

Pobierz cennik

Wysyłasz więcej?

Płać mniej!

Wysyłasz więcej? Płać mniej!

Podaj i wyślij do nas swoje dane kontaktowe, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
  Zwrot wartości pobrań

  Ty decydujesz gdzie będziesz je otrzymywał.

  Na rachunek bankowy

  Polski (EUR)

  Na rachunek bankowy

  Polski (PLN)

  już po przewalutowaniu

  Dodatkowe korzyści

  przy okazji obsługi przesyłek

  w Grecji

  Lokalny magazyn

  Obsługuj zwroty swoich klientów dzięki magazynowi Paxy zlokalizowanemu w Grecji.

  Contact Center

  Kontaktuj się w języku greckim ze swoimi klientami dzięki obsłudze telefonicznej oraz mailowej.

  Rynek e-commerce w Grecji:

  Powierzchnia kraju

  131 957 km2

  Populacja kraju

  10,64 mln

  Waluta

  EUR

  Euro

  PKB na mieszkańca (w EUR)

  19 115 EUR

  Użytkownicy Internetu

  79%

  E-Konsumenci

  69%

  Udział e-commerce w handlu detalicznym

  9%

  Wartość rynku e-commerce

  6,8 mld EUR

  Roczny wydatek online na mieszkańca

  639 EUR

  Rynek e-commerce w Grecji:

  Grecki rynek e-commerce w ostatnich latach przeżywa spory wzrost i dojrzewa na wielu płaszczyznach. Choć nadal nie osiągnął poziomu wysoko rozwiniętych krajów europejskich, można łatwo zauważyć, że zmierza prostą drogą do dnia swojej świetności. 

  Stopniowo rośnie liczba konsumentów korzystających z zakupów online w Grecji, a firmy e-commerce, zarówno krajowe jak i zagraniczne, coraz częściej dostrzegają potencjał tego kraju. Wzrost dostępności internetu oraz rozwój infrastruktury technologicznej przyczyniają się do przyspieszenia sprzedaży na greckim rynku e-commerce.

  Grecy coraz chętniej korzystają z zakupów online, szczególnie wśród młodszych konsumentów. E-zakupy są wybierane ze względu na wygodę, większy wybór produktów oraz możliwość porównywania cen. 

  W greckim e-commerce popularne są różne kategorie produktów. Jednak te najczęściej kupowane grupy towarów to:

  • elektronika i AGD
  • zabawki i hobby
  • moda, odzież i obuwie, 
  • kosmetyki

  Najpopularniejsze sklepy internetowe w Grecji to:

  • Skroutz.gr, 
  • Xe.gr, 
  • Bestprice.gr
  • Public.gr. 

  Największe serwisy aukcyjne i marketplace’y to:

  • eBay.com, 
  • e-shop.gr
  • AliExpress.com. 

  W greckim e-commerce najbardziej popularne formy e-płatności to karty kredytowe i debetowe. Grecja korzysta elektronicznych systemów płatności, takich jak Visa, MasterCard i American Express. Wielokrotnie pojawiają się  również płatności online za pośrednictwem platform typu PayPal, które stają się coraz bardziej popularne ze względu na usprawnienia dla konsumentów podczas dokonywania zakupów w internecie. 

  Wzrost popularności smartfonów i tabletów spowodował, że Grecy zdecydowanie preferują korzystanie z urządzeń mobilnych podczas dokonywania zakupów online.

  Najczęściej używaną wyszukiwarką w Grecji jest Google.gr. Grecy chętnie korzystają również z porównywarek cen, najpopularniejszą z nich jest Bestprice.gr.

  W greckim e-commerce wykorzystuje się różne kanały marketingu online. Social media, takie jak Facebook, Instagram i YouTube, odgrywają ważną rolę w dotarciu do klientów końcowy grupy docelowej i promocji produktów. Ponadto często wykorzystywane w marketingu online są kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google oraz współpraca z influencerami.

  --------------------------------------------------------------------------------------------

  Paczka do Grecji - wybieraj tanie przesyłki kurierskie z Paxy

  Obsługa transportu międzynarodowego to podstawowa oferta przygotowywana przez firmę Paxy. Specjalizujemy się w dostarczaniu przesyłek do różnych krajów w Europie, posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i dbamy o to,  by każda realizowana przez nas dostawa przebiegała sprawnie, a transportowane przesyłki były właściwie zabezpieczone. Wśród oferowanych kierunków znajduje się także transport z Polski do Grecji, dlatego jeśli wysyłasz paczki do tego kraju i potrzebujesz profesjonalnej obsługi, zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Przy naszym udziale wysyłka paczki do Grecji nie będzie stanowiła problemu.

  Paczka do Grecji - dlaczego warto wysyłać paczki z przewoźnikiem Paxy

  Jeśli planujesz przesyłki do Grecji i chcesz nawiązać stałą współpracę z doświadczonym operatorem, zachęcamy do wybrania naszej oferty. Z nami możesz sprawnie wysłać paczki na południe Europy. Nasza firma dysponuje własną flotą pojazdów, którymi przewozimy przekazane nam przesyłki do kraju odbiorcy. Za transport międzynarodowy odpowiadamy bezpośrednio, natomiast w kraju docelowym mamy nawiązaną współpracę z lokalnymi kurierami i to oni bezpośrednio dostarczają paczkę do klienta.

  Przesyłki kurierskie - współpraca z doświadczonymi operatorami 

  Współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się firmami kurierskimi, jak UPS, DPD, Fedex, GLS czy DHL. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, zapewniamy, że przesyłki międzynarodowe obsługujemy profesjonalnie i dbamy o to, by każde nadanie było właściwie zabezpieczone i sprawnie dotarło do odbiorcy. 

  Przesyłka do Grecji, czyli jak wysłać i śledzić paczkę z naszą firmą 

  Wysłanie przesyłki nigdy nie było łatwiejsze. Wystarczy nawiązać z nami współpracę i będziecie mogli na naszej stronie generować listwy przewozowe przez wypełnienie odpowiedniego formularza. Następnie trzeba przesyłkę zapakować i skontaktować się z nami, by kurier po nią przyjechał, ewentualnie zostawić ją w paczkomacie Inpost. Odbieramy od Was przesyłkę, która ekspresowo rusza w trasę i juz kolejnego dnia roboczego może być dostarczona do odbiorcy. Tak sprawna dostawa sprawia, że nasi klienci doceniają wysyłkę z Paxy. 

  Wysyłka Polska - Grecja, czyli doświadczony kurier do Grecji

  Z nami możesz sprawnie wysłać paczkę do Grecji, a za jej transport odpowiadał będzie doświadczony operator. Na naszej stronie możesz otrzymać wycenę przesyłki, po jej zleceniu także sprawdzić gdzie paczka się znajduje. Z nami możesz szybko nadawać paczki, a po wygenerowaniu listu przewozowego wystarczy zapakować w folię bąbelkową i przekazać ją do naszego przewoźnika. Nadawca współpracujący z Paxy może być pewny, że wysyłka do Grecji dotrze szybko i z odpowiednim zabezpieczeniem. Pamiętajmy jednocześnie o ewentualnych zabronionych do transportu przedmiotach jak np. żywe zwierzęta. Wybierając Paxy możesz mieć pewność, że Twojej przesyłce nic się nie stanie, a jednocześnie cena przesyłki będzie atrakcyjna a nadanie paczki wygodne. 

  Ile kosztuje paczka do Grecji - niska cena i profesjonalna usługa

  Decydując się na współpracę z naszą firmą klient, może liczyć na to, że paczka będzie dostarczona sprawnie, a koszt transportu nie będzie wysoki. Działamy w trybie door to door (drzwi do drzwi), dlatego odbieramy od Was paczkę i adresat również otrzyma ją do rąk własnych. Wysyłając do Grecji, możesz liczyć na sprawną obsługę i szybko dostarczoną paczkę niezależnie czy celem będzie stolica Grecji, czy małe miasteczko na uboczu. To wszystko staje się możliwe także dlatego, że współpracujemy z lokalnymi firmami i każdy zapakowany karton przekazujemy firmie, która dostarczy go bezpośrednio do odbiorcy. Z nami dowiesz się, ile kosztuje przesyłka do Grecji i zauważysz, że tani kurier jest możliwy!

  Jak tanio wysłać paczkę do Grecji - wybierz profesjonalne usługi

  Dzięki temu, że obsługujemy wiele transportów, koszt przesyłki do Grecji nie musi być wysoki. Chcemy zadbać o zadowolenie nadawcy i odbiorcy, dlatego systematycznie pracujemy nad naszymi usługami, proponujemy także ubezpieczenie paczki i wiemy, że międzynarodowe przesyłki wymagają staranności. Dlatego jeśli chcesz wysyłać paczkę z Polski do Grecji zapraszamy do współpracy z Paxy, jesteśmy przekonani, że tanie paczki są w zasięgu reki i na naszej stronie internetowej możesz się o tym przekonać!

  Paxy to

  Odbiór przesyłek w Twojej okolicy

  Doręczenie pod wskazany adres

  Doręczenie do punktu odbioru

  Obsługa zwrotów

  Obsługa Contact Center

  Prosta integracja API