fbpx
Przesyłki zagraniczne

Przesyłki zagraniczne do Francji

Dostarczamy przesyłkę

w 72h
Przesyłki zagraniczne

Cennik przesyłek do Francji

Podane kwoty są cenami netto i dotyczą klientów z umową. Przesyłki zawierają już koszt ubezpieczenia

Kurier

Paczka do 1 kg

7.99 EUR

35.16 PLN

Paczka do 2 kg

8.49 EUR

37.36 PLN

Paczka do 5 kg

9.99 EUR

43.96 PLN

Paczka do 10 kg

12.99 EUR

57.16 PLN

Paczka do 15 kg

15.99 EUR

70.36 PLN

Paczka do 30 kg

20.99 EUR

92.36 PLN

Punkt odbioru

Paczka do 1 kg

6.99 EUR

30.76 PLN

Paczka do 2 kg

7.49 EUR

32.96 PLN

Paczka do 5 kg

7.99 EUR

35.16 PLN

Paczka do 10 kg

10.99 EUR

48.36 PLN

Paczka do 15 kg

12.99 EUR

57.16 PLN

Paczka do 20 kg

16.99 EUR

74.76 PLN

Usługa za pobraniem

Brak

Pobierz cennik

Wysyłasz więcej?

Płać mniej!

Wysyłasz więcej? Płać mniej!

Podaj i wyślij do nas swoje dane kontaktowe, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
  Zwrot wartości pobrań

  Ty decydujesz gdzie będziesz je otrzymywał.

  Na rachunek bankowy

  Polski (EUR)

  Na rachunek bankowy

  Polski (PLN)

  już po przewalutowaniu

  Dodatkowe korzyści

  przy okazji obsługi przesyłek

  do Francji

  Lokalny magazyn

  Obsługuj zwroty swoich klientów dzięki magazynowi Paxy zlokalizowanemu we Francji.

  Contact Center

  Kontaktuj się w języku ze swoimi klientami dzięki obsłudze telefonicznej oraz mailowej.

  Rynek e-commerce we Francji:

  Powierzchnia kraju

  551 695 km2

  Populacja kraju

  67,75 mln

  Waluta

  EUR

  Euro

  PKB na mieszkańca (w EUR)

  41 330 EUR

  Użytkownicy Internetu

  86%

  E-Konsumenci

  80%

  Udział e-commerce w handlu detalicznym

  14%

  Wartość rynku e-commerce

  129 mld EUR

  Roczny wydatek online na mieszkańca

  1904 EUR

  Rynek e-commerce we Francji:

  Francja jest szóstym co do wielkości rynkiem na świecie. Francuski rynek e-commerce jest już dojrzały i raczej osiągnął swój sufit użytkowania Interntu. W ciągu ostatnich kilku lat liczba internautów dokonujących zakupów online wrosła do realnego maksimum. Wpływ na to miało zwiększenie dostępności internetu oraz wciąż wzrastające zaufanie konsumentów do zakupów online.

  Wśród zwyczajów zakupowych online we Francji można zauważyć, że konsumentów przyciągają głównie wygoda, szeroki wybór produktów i często atrakcyjniejsze ceny w porównaniu z tradycyjnymi sklepami. Zakupy online są szczególnie popularne wśród młodszych pokoleń, ale zyskują także akceptację wśród osób starszych.

  Najpopularniejsze kategorie produktów kupowanych online we Francji obejmują:

  • odzież i obuwie, 
  • produkty elektroniczne, 
  • kosmetyki, 
  • książki, 
  • artykuły spożywcze, 
  • meble oraz artykuły domowe.

  Wśród popularnych platform e-commerce działających we Francji znajdują się takie marketplace'y jak:

  • Amazon
  • Cdiscount
  • FNAC
  • Darty
  • La Redoute
  • eBay

  W niedalekiej przeszłości przesyłki za pobraniem były mocno popularne we Francji, ale obecnie płatność online stała się dominującym sposobem regulowania zakupów online. Klienci coraz częściej korzystają z kart płatniczych lub systemów płatności elektronicznych.

  Płatności online w ramach e-commerce we Francji obejmują przede wszystkim karty kredytowe, płatności elektroniczne takie jak PayPal oraz płatności mobilne. Popularnymi platformami płatności online są również Paylib i Apple Pay.

  Francuski rynek e-commerce korzysta z różnych kanałów marketingu online, w tym reklam Google Ads, kampanii reklamowych na platformach społecznościowych, e-mail marketingu, programów lojalnościowych i influencer marketingu. Personalizacja reklam oraz analiza danych są również ważnymi aspektami strategii marketingowych.

  --------------------------------------------------------------------------------------------

  Paczka do Francji - profesjonalne usługi kurierskie sprawdź cennik przesyłek do Francji

  Obsługą przesyłek międzynarodowych zajmuje się wiele firm. Szukając dla siebie podmiotu, który będzie oferował tanie paczki do Francji i innych krajów UE, warto porównać oferty różnych firm i wybierać spośród nich najlepszą dla siebie propozycję. Wśród ofert, jakie się pojawiają znajduje się między innymi firma Paxy ze swoimi propozycjami. Jeśli kogoś interesuje szybka wysyłka paczki do Francji i liczy na profesjonalną obsługę kurierską, będzie mógł liczyć na obsługę tej firmy. Zapoznajcie się z przygotowaną przez Paxy ofertą i dowiedzcie się, dlaczego warto korzystać z oferty kuriera do Francji.

  Paczka do Francji - jak wysłać przesyłkę kurierską w dobrej cenie i sprawdzić usługi dostępnych na rynku przewoźników 

  Firma Paxy stawia na współpracę biznesową z firmami, które prowadzą działalność handlową i potrzebują wysłać paczkę do Francji. Posiadając na tym polu szerokie doświadczenie firma, umożliwia wysyłkę do Francji, która jest realizowana sprawnie, nadanie paczki nie stanowi problemu i ta może być dostarczona już kolejnego dnia roboczego. Za transport międzynarodowy firma odpowiada swoją flotą pojazdów. Natomiast przesyłki dostarcza na miejscu we Francji tam działający kurier. Firma współpracuje z takimi operatorami jak DPD, kurier GLS, DHL czy UPS. W takiej formie współpracy można liczyć na sprawną obsługę przesyłki. Zarówno nadawca będzie zadowolony z tego jak jego paczka szybko dotrze do odbiorcy, ten zaś będzie zadowolony z tego, że swoją przesyłkę otrzymuje z rąk sprawdzonej firmy kurierskiej. 

  Kurier do Francji - jak sprawnie wysłać paczkę do Francji z firmą Paxy

  Firma Paxy stworzyła taki model, w ramach którego wysyłka paczki z ich firmą jest bardzo sprawna. Przez dostępny na stronie formularz można zamówić przesyłkę i wygenerować list przewozowy. Jak przygotowana etykieta znajdzie się na paczce broker, będzie ją odbierał i przekazywał do transportu. Może być także zostawiona w paczkomacie Inpost, skąd przesylka także może być zabrana. Transport paczki do Francji będzie realizował tani kurier Paxy, natomiast na miejscu przesyłka przejdzie w rękę operatora lokalnego i on sprawnie przekaże ją do odbiorcy. Nie ma więc obaw jeśli chodzi o to czy można sprawnie nadać paczkę do Francji. Cały proces jest prosty, a po oddaniu przesyłki będzie można także na stronie internetowej ją śledzić i na bieżąco będzie wiadomo, jak idzie paczka i kiedy będzie dostarczona.

  Tania wysyłka paczki do Francji - dodatkowe usługi i koszty jak śledzenie, pobranie, ubezpieczenie 

  Zamawiając usługi kurierskie do Francji będzie można w firmie Paxy liczyć także na dodatkowe usługi takie jak ubezpieczenie czy pobranie. To także świetna opcja jeśli komuś zależy na dodatkowym zabezpieczeniu paczki. Od nich także będzie zależeć cena przesyłki, zaś dodatkowe koszty mogą wynikać także z wagi paczki. Warto więc sprawdzić ile będzie kosztować wysyłka paczki do Francji, ale wydaje się, że warto wysyłać paczki do i z Francji z takimi dodatkowymi zabezpieczającymi elementami. Firma Paxy dba także o obsługę klienta i w ramach kosztów wysyłki gwarantuje klientom profesjonalną obsługę i wsparcie zarówno w języku polskim jak i francuskim, dlatego obie strony transakcji mogą na bieżąco dowiadywać się, co dzieje się z paczką. 

  Warto również zwrócić uwagę na to jak wyglądają przesyłki z Polski do Francji, ale także obsługiwane przez firmę Paxy zwroty z Francji do Polski, czym firma Paxy także się zajmuje. Dodatkowo zwroty klient oddaje do lokalnego magazynu i z niego dopiero firma Paxy odbiera przesyłkę i transportuje ją do Polski. 

  Jeśli chcesz wysłać paczkę do Francji możesz liczyć na Paxy, zapoznaj się z tym jak przesyłki kurierskie do Francji są organizowane i nawiązuj współpracę B2B z doświadczonym operatorem!

  Paxy to

  Odbiór przesyłek w Twojej okolicy

  Doręczenie pod wskazany adres

  Doręczenie do punktu odbioru

  Obsługa zwrotów

  Obsługa Contact Center

  Prosta integracja API