fbpx
Przesyłki zagraniczne

Przesyłki zagraniczne do Danii

Dostarczamy przesyłkę

w 72h
Przesyłki zagraniczne

Cennik przesyłek do Danii

Podane kwoty są cenami netto i dotyczą klientów z umową. Przesyłki zawierają już koszt ubezpieczenia

Kurier

Paczka do 5 kg

9.69 EUR

42.64 PLN

Paczka do 15 kg

10.09 EUR

44.40 PLN

Paczka do 20 kg

10.49 EUR

46.16 PLN

Paczka do 25 kg

10.89 EUR

47.92 PLN

Paczka do 35 kg

11.29 EUR

49.68 PLN

Punkt odbioru

Paczkomat

Paczka do 5 kg

8.59 EUR

37.80 PLN

Paczka do 10 kg

8.89 EUR

39.12 PLN

Paczka do 15 kg

9.19 EUR

40.44 PLN

Paczka do 20 kg

9.79 EUR

43.08 PLN

Usługa za pobraniem

Brak

Pobierz cennik

Wysyłasz więcej?

Płać mniej!

Wysyłasz więcej? Płać mniej!

Podaj i wyślij do nas swoje dane kontaktowe, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
  Dodatkowe korzyści

  przy okazji obsługi przesyłek

  do Danii

  Lokalny magazyn

  Obsługuj zwroty swoich klientów dzięki magazynowi Paxy zlokalizowanemu w Danii.

  Contact Center

  Niestety obecnie nie prowadzimy obsługi telefonicznej i mailowej w Danii.

  Rynek e-commerce w Danii:

  Powierzchnia kraju

  42 952 km2

  Populacja kraju

  5,857 mln

  Waluta

  DKK

  Korona Duńska

  PKB na mieszkańca (w EUR)

  64 381 EUR

  Użytkownicy Internetu

  99%

  E-Konsumenci

  88%

  Udział e-commerce w handlu detalicznym

  24%

  Wartość rynku e-commerce

  2,2 mld EUR

  Roczny wydatek online na mieszkańca

  376 EUR

  Rynek e-commerce w Danii:

  Duński rynek e-commerce jest mocno rozwinięty, korzystanie z internetu jest bardzo powszechne, a liczba e-konsumentów wysoka. Duńczycy są gotowi i bardzo chętni do korzystania z usług e-commerce, co czyni ten rynek atrakcyjnym dla sprzedawców online. Dla Duńczyków zakupy w sieci to codzienność. Dla kupującego w ten sposób Duńczyka liczy się przede wszystkim jakość i szybkość zakupów online. 

  Duńczycy są skłonni do zakupów online, zwłaszcza w przypadku produktów codziennego użytku, takich jak:

  • odzież i obuwie, 
  • elektronikę, 
  • książki, 
  • artykuły gospodarstwa domowego,
  • żywność i napoje. 

  W miarę rozwoju rynku e-commerce, kategorie produktów dostępnych online stają się coraz bardziej zróżnicowane.

  W Danii działały popularne platformy e-commerce, takie jak:

  • DBA.dk
  • Bol.com
  • Zalando

  W Danii przesyłki za pobraniem były stosunkowo popularne, choć nieco mniej niż płatności online. Klienci mieli możliwość płacenia za zamówienie przy odbiorze przesyłki.

  Znacznie częściej niż mieszkańcy innych północnoeuropejskich krajów, Duńczycy płacą w sieci kartami debetowymi i kredytowymi. Płatności online w Danii są szeroko akceptowane i obejmują metody takie jak karty kredytowe, płatności cyfrowe (np. MobilePay), przelewy bankowe i PayPal. Duńczycy są przyzwyczajeni do płatności online i korzystają z nich bez większych obaw.

  W Danii popularne kanały marketingu online obejmowały reklamy w mediach społecznościowych, kampanie e-mail marketingowe, reklamy Google Ads oraz współpracę z influencerami. Duńczycy byli aktywni na platformach społecznościowych, co czyniło je atrakcyjnym miejscem do promocji produktów i usług.

  --------------------------------------------------------------------------------------------

  Paczka do Danii - ekspresowe usługi kurierskie z Polski do Danii

  Organizacja transportu międzynarodowego wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego każda wysyłka powinna być dobrze przygotowana i zaplanowana. Przy współpracy biznesowej warto postawić na stałą współpracę z firmą, która będzie odpowiadać za usługi kurierskie. Taką współpracę w charakter B2B proponuje między innymi firma Paxy, która obsługuje paczki do wielu krajów w Europie. Ma nawiązaną współpracę z firmami kurierskimi w krajach docelowych i gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Wśród dostępnych kierunków znajduje się między innymi Dania. 

  Paczka do Danii - zobacz jak łatwo wysłać i śledzić paczkę z Polski do Danii

  Jeśli planuje się wysłać paczkę międzynarodową, warto będzie zwrócić uwagę na wybór odpowiedniego przewoźnika, który będzie za to odpowiadał. Współpraca z firmą Paxy będzie doskonałym rozwiązaniem ze względu na duże doświadczenie tego przewoźnika. Firma działa także jako kurier do Danii i dostarcza przesyłki z Polski do tego kraju, obsługując transport międzynarodowy. Dalej paczki są przekazywane do firm lokalnie działających takich jak GLS, DPD, UPS, DHL czy lokalna poczta i to od nich już adresat będzie odbierał swoją paczkę. Rozwiązanie to pozwala zachować odpowiedni poziom usług, dobrą cenę i daje szansę na to, by dostawa była już na drugi dzień roboczy. 

  Ile idzie paczka do Danii - jak wybrać usługi kurierskie i wysłać paczkę

  Zlecając transport paczek każdy klient chce skorzystać z możliwie najlepszej oferty zarówno jeśli chodzi o szybkość i cenę transportu. Dlatego nadawca, który wybiera firmę Paxy może liczyć na to, że otrzyma ofertę spełniającą jego oczekiwania. Paczki do i z Danii są realizowane przez tą firmę w ciągu jednego dnia, dlatego jest to express i przesyłka faktycznie szybko dociera do odbiorcy. Poza tym fakt współpracy z lokalnymi kurierami sprawia, że każdy, kto chce wysłać paczkę do Danii i będzie realizował to regularnie, może liczyć i na dobrą cenę i liczyć na przewoz już na drugi dzień. Ta opcja świetnie się sprawdza, a jeśli dodatkowo sprawdzi się, ile kosztuje paczka, to może się okazać, że to naprawdę atrakcyjna propozycja. 

  Kurier do Danii - ile kosztuje paczka i transport paczki do Danii oraz z Danii do Polski

  Zapakowana w karton i odpowiednio zabezpieczona przesyłka będzie gotowa do przekazania kurierowi. Firma Paxy stara się oferować swoim klientom profesjonalną ofertę i możliwie najlepszą cenę, dlatego pojawia się szansa na tanią paczkę. Oferta skierowana jest do firm, dlatego jeśli będzie sie wysyłać paczki w większych ilościach pojawia sie szansa na atrakcyjną cenę. Warto więc zapoznać się z tym jak wygląda sytuacja i jeśli firma planuje wysyłać paczki do Danii, powinna śledzić cenniki i wiedzieć, że koszty uzależnione są także od wielu czynników. 

  Przesyłki kurierskie do Danii - wysyłka i dodatkowe usługi jak ubezpieczenie czy pobranie 

  Wysyłka Paczki do Danii wymaga oczywiście odpowiedniego zabezpieczenia. Trzeba jednak pamiętać, że i nadawcy i odbiorcy zależeć będzie na wysokiej jakości usługach. Dlatego tak ważne są dodatkowe usługi. Warto stawiać na Paxy, ponieważ zamówienie kuriera t nie tylko usługa transportu, ale także dodatkowe usługi jak ubezpieczenie czy pobranie. Dlatego to nie tylko tani kurier do Danii, ale też pełna usługa jeśli chodzi o zabezpieczenie przesyłki. Klienci, którzy korzystają z przesyłek do Danii i z Danii mogą także śledzić przesyłkę na stronie internetowej. Dodatkowo nadawca i odbiorca mają gwarancje, że paczka znajduje się w dobrych rękach, gdyż w Danii zajmą się nią wyłącznie sprawdzeni operatorzy jak kurier GLS czy usługa DHL Express. 

   Jak wysyłać paczkę w dobrej cenie i móc zamówić usługę zwrotu paczki z Danii do Polski

  Mimo, że firma Paxy gwarantuje tanią paczkę do Danii, to jednocześnie o jednocześnie dba o jakość usług, dlatego chce proponować klientom wysokiej jakości obsługę. Nie wszystkie firmy kurierskie są w stanie tak jak Paxy zagwarantować obsługę klienta w języku polskim i duńskim, dlatego obie strony transakcji mogą liczyć na pełne wsparcie. W przypadku przesyłek międzynarodowych taka kwestia jest bardzo istotna, by można było się dowiedzieć, jak długo idzie paczka, kiedy będzie się można jej spodziewać. Poza tym można liczyć także na zwroty jeśli pojawia się taka potrzeba. Z Paxy można nie tylko wysłać do Danii przesyłkę, ale także liczyć na obsługę zwrotu, gdy pojawi się taka potrzeba. Firma gwarantuje tutaj pełne wsparcie całego procesu. Jeśli więc ktoś szuka profesjonalnej firmy obsługującej transportu do Danii bez obaw można korzystać z Paxy!

  Paxy to

  Odbiór przesyłek w Twojej okolicy

  Doręczenie pod wskazany adres

  Doręczenie do punktu odbioru

  Obsługa zwrotów

  Obsługa Contact Center

  Prosta integracja API