fbpx
Przesyłki zagraniczne

Przesyłki zagraniczne do Belgii

Dostarczamy przesyłkę

w 72h
Przesyłki zagraniczne

Cennik przesyłek do Belgii

Podane kwoty są cenami netto i dotyczą klientów z umową. Przesyłki zawierają już koszt ubezpieczenia

Kurier

Paczka do 1 kg

8.49 EUR

37.36 PLN

Paczka do 2 kg

8.99 EUR

39.56 PLN

Paczka do 5 kg

9.99 EUR

43.96 PLN

Paczka do 10 kg

10.99 EUR

48.36 PLN

Paczka do 15 kg

12.99 EUR

57.16 PLN

Paczka do 30 kg

16.99 EUR

74.76 PLN

Usługa za pobraniem

Brak

Pobierz cennik

Wysyłasz więcej?

Płać mniej!

Wysyłasz więcej? Płać mniej!

Podaj i wyślij do nas swoje dane kontaktowe, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
  Zwrot wartości pobrań

  Ty decydujesz gdzie będziesz je otrzymywał.

  Na rachunek bankowy

  Polski (EUR)

  Na rachunek bankowy

  Polski (PLN)

  już po przewalutowaniu

  Dodatkowe korzyści

  przy okazji obsługi przesyłek

  do Belgii

  Lokalny magazyn

  Obsługuj zwroty swoich klientów dzięki magazynowi Paxy zlokalizowanemu w Belgii.

  Contact Center

  Kontaktuj się w języku ze swoimi klientami dzięki obsłudze telefonicznej oraz mailowej.

  Rynek e-commerce w Belgii:

  Powierzchnia kraju

  30 688 km2

  Populacja kraju

  11,59 mln

  Waluta

  EUR

  Euro

  PKB na mieszkańca (w EUR)

  48 514 EUR

  Użytkownicy Internetu

  92,8%

  E-Konsumenci

  80%

  Udział e-commerce w handlu detalicznym

  9%

  Wartość rynku e-commerce

  10,3 mld EUR

  Roczny wydatek online na mieszkańca

  889 EUR

  Rynek e-commerce w Belgii:

  Rynek e-commerce w Belgii

  Belgijski rynek ma swoją własną specyfikę e-commerce. E-handel w Belgii długo pozostawał poniżej średniej europejskiej. Powodem były regulacje prawno-podatkowe ograniczające możliwość pracy w nocy, co uniemożliwiało oferowanie dostaw następnego dnia. W efekcie belgijscy konsumenci kupowali towary głównie za granicą, najczęściej w Holandii. 

  Mimo wprowadzonych zmian, na belgijskim rynku e-commerce wciąż 75% klientów kupuje produkty za  granicą, a na Belgię przypada czwarta część udziału w internetowej sprzedaży transgranicznej. Główne rynki zakupów to Holandia, Francja i Chiny.

  Belgia rozwija się w dziedzinie e-commerce, a konsumenci coraz chętniej korzystają z możliwości zakupów online. Rynek ten ma duży potencjał wzrostu w nadchodzących latach.

  Najczęściej kupowanymi produktami online w Belgii są:

  • odzież, 
  • elektronikę, 
  • zabawki, 
  • meble, 
  • żywność,
  • środki do pielęgnacji ciała,
  • książki.

  W Belgii istnieją popularne platformy e-commerce, takie jak:

  • Bol.com,
  • Zalando,
  • Coolblue,
  • Amazon.fr,
  • Apple, 
  • Vanden Borre, 
  • Azur.be, 
  • Brantano, 
  • Vente-Exclusive.com.

  Przesyłki za pobraniem nie są tak powszechne w Belgii, jak w niektórych krajach europejskich. Klienci częściej wybierają płatności online lub kartą kredytową jako formę płatności przy zakupach online.

  W Belgii popularne formy płatności online to karty kredytowe, takie jak Visa i MasterCard, oraz systemy płatności elektronicznych, takie jak PayPal. Oprócz tego popularne są również usługi płatności mobilnych, takie jak Bancontact / Mister Cash.

  W celu promocji swoich produktów lub usług online, przedsiębiorstwa w Belgii wykorzystują różnorodne kanały marketingowe, takie jak reklamy w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram), kampanie Google Ads, e-maile marketingowe, reklamy w wyszukiwarkach (SEM), a także współpracę z influencerami. Personalizacja treści i kampanii reklamowych jest coraz ważniejsza dla skuteczności marketingu online.

  --------------------------------------------------------------------------------------------

  Paczka do Belgii z Polski - tanie usługi kurierskie - czyli jak sprawnie wysłać przesyłkę do Belgii

  Transport międzynarodowy jest obecnie świetnie rozwinięty i dostarczenie paczek na drugi dzień roboczy staje się standardem. Pojawia się również pytanie o to jak zrobić to możliwie najtaniej. Dlatego wtedy tak istotna będzie umiejętność dobrego zorganizowania takiej usługi, by paczki były dostarczane sprawnie. Na tym polu świetnie sobie radzi firma Paxy proponując klientom wysyłki paczek do Belgii. Zapoznajcie się z przygotowaną ofertą i zobaczcie, że wysyłka do Belgii nie musi stanowić problemu. 

  Paczka do Belgii - jak sprawnie i tanio wysłać z Polski do Belgii paczkę kurierską

  Kurier do Belgii w ofercie firmy Paxy to usługa, w ramach której firma transportuje przesyłki międzynarodowe i dba o to, by czas doręczenia do odbiorcy był możliwie jak najkrótszy, najlepiej jeden dzień roboczy. Firma nadająca w Polsce paczkę drukuje list przewozowy i przygotowuje paczkę przekazując ją do Paxy. Firma odpowiada za jej transport do Belgii, może ją odebrać kurier od nadawcy, można ją nadać także przez paczkomaty Inpost. Gdy przesyłka zostanie dostarczona do Belgii, tam przejmuje ją wybrana firma kurierska, z którą Paxy współpracuje, a która obsługuje lokalny rynek. Może być to kurier DPD, GLS, DHL, kurier UPS czy lokalna poczta. W ten sposób  odbiorca otrzyma swoją paczkę od znanej firmy, a czas dostawy będzie ograniczony.

  Kurier do Belgii - dobra cena i niski koszt przy jednoczesnej sprawnej dostawie i właściwym zabezpieczeniu transportu 

  Planując wysłać paczkę do Belgii firma współpracująca z Paxy nie musi się obawiać jak nadanie paczki zostanie potraktowane. Paxy dba o każdą przesyłkę. Wszystkie przesyłki posiadają więc ubezpieczenie i składając zamówienie u kuriera, można także skorzystać z dodatkowych usług jak np. pobranie. Poza tym firma gwarantuje również wsparcie dla swoich klientów, oferują profesjonalną obsługę klienta. Dostępna jest ona w językach polskim i belgijskim, dlatego obie strony mają wygodny kontakt z firmą, mogą się dowiedzieć, ile idzie paczka do Belgii, jak dużo kosztuje paczka do Belgii i jaka firma będzie ją dostarczać już do odbiorcy docelowego. Obsługa klienta stojąca na wysokim poziomie to również gwarancja, że każda paczka jest właściwie zabezpieczona. 

  Jak wysyłać do Belgii? Oferta przesyłe i zwrotów paczek z Belgii do Polski 

  W przypadku firmy Paxy można nie tylko zamówić kuriera z przesyłką do Belgii. Firma zajmuje się także obsługą zwrotów, dlatego obsługuje paczki do i z Belgii w przypadku zwrótów odbiór paczki od klienta w Belgii następuje przez lokalną firmę, jest ona dostarczana do magazynu w tym kraju i dopiero potem firma Paxy odbiera przesyłkę i transportuje do swojego zleceniodawcy w Polsce. W ten sposób także cena przesyłki zwrotnej staje sie niższa, co dla składającego zwrot będzie niewątpliwie korzystne, gdy cena wysyłki nie będzie wysoka. 

  Tanie przesyłki - ile kosztuje paczka do Belgii - wybierz Paxy i zobacz, że wysyłka do Belgii nie musi być droga

  Współpraca z firmą Paxy może przekonać Was, że tani kurier istnieje i można nadać paczkę bez obaw o wysokie koszty. Jeśli chcesz wysyłać paczki do Belgii oraz z Belgii możesz liczyć na przygotowaną przez Paxy ofertę i nadać przesyłkę za ich pośrednictwem. W ten sposób będziesz mógł liczyć na najwyższą jakość usług, a Twoje przesyłki będą właściwie zabezpieczone, zaś czas dostarczenia paczki do Belgii zostanie ograniczony!

  Paxy to

  Odbiór przesyłek w Twojej okolicy

  Doręczenie pod wskazany adres

  Doręczenie do punktu odbioru

  Obsługa zwrotów

  Obsługa Contact Center

  Prosta integracja API